L. Norrisas: man „McLaren“ - pati geriausia komanda

L. Norrisas: man „McLaren“ - pati geriausia komanda
logo 2022 Liepos 07 d. 11:53, McLaren Racing

Lando Norrisas, pratęsęs kontraktą su „McLaren“ iki 2025 metų, kalbėjo apie savo ištikimybę šiai komandai, nes yra įsitikinęs, kad britų ekipa greitai pradės kovoti dėl prizinių vietų „Formulės-1“ pasaulio čempionate...

Lando Norrisas: „Man „McLaren“ yra pati geriausia komanda. Tie, kas galvoja kitaip, nieko nesupranta. Nežinau, kodėl jie svarsto apie tai, ką aš galėjau geriau padaryti, kur nueiti, bet dažniausiai apie mano darbą nieko nežino. Kartais taip kalba žmonės, į kuriuos aš žiūriu su pagarba ir vertinu jų nuomonę, tačiau nusprendžiau visai kitaip.

Lenktyniauju labai geroje komandoje, esu apsuptas labai patyrusių specialistų. Visi žino, kur aš noriu būti, ko noriu pasiekti ir tai, ką komanda man gali pasiūlyti. Iki šiol tikiu, kad „McLaren“ yra pati geriausia vieta man „Formulėje-1“. Viską skaičiuoju ilgalaikei perspektyvai, dirbu ateičiai ir nenoriu nieko keisti.

Iš Danielio Ricciardo pavyzdžio matyti, kiek sudėtinga yra keisti komandą. Aš niekada nebuvau tokioje situacijoje, man sunku kalbėti kitų sportininkų vardu, bet jūs matote, kad dauguma kitų lenktynininkų, ne vien Danielis, perėję į kitą komandą, ilgai negali adaptuotis joje. Tai reikalauja laiko. Vieni sugeba tai padaryti greičiau nei kiti, bet tai byloja apie tai, kiek tai yra nepaprasta. Šiuolaikiniai bolidai yra labai sudėtingi ir sunkiai valdomi, pilotai privalo žinoti visas mašinų ypatybes, jei nori atakuoti pilna jėga“.

McLaren F1 Team
Komanda: McLaren F1 Team 2024 sezono taškai: 268
Variklis: „Mercedes“ Važiuoklė: MCL36
Plačiau


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Giriby 1354
2. Tadas Misevičius 1347
3. Darius Linkevicius 1336
4. Kęstutis Šimkus 1334
5. f1a 1332