L. Norrisas: mūsų užduotis aiški – kautis su „Alpine“

L. Norrisas: mūsų užduotis aiški – kautis su „Alpine“
logo 2022 Spalio 15 d. 10:22, McLaren Racing

„McLaren“ komanda iš Japonijos sugrįžo į bazę Wokinge ir ten įvyko lenktynių brigados susirinkimas su visas ekipos darbuotojais, skirtas gana nesėkmingo savaitgalio Suzukoje aptarimui.

Japonijoje tik Lando Norrisui pavyko kažką uždirbti už 10 vietą, tuo tarpu kai Danielis Ricciardo finišavo 11-tas. Ir jei po Singapūro „McLaren“ 4 taškais pirmavo prieš „Alpine“ Konstruktorių įskaitoje, tai dabar vėl nukrito į penktąją vietą komandinėje įskaitoje ir nuo „Renault“ koncerno gamyklinės komandos atsilieka 13 taškų.

Susirinkime Lando Norrisas patikino, kad komanda kovos iki pat čempionato finalo ir padarys viską, kad „Alpine“ būtų aplenkta.

Lando Norrisas: „Manau, kad mūsų užduotis yra aiški – kautis su „Alpine“. Nors reikia atvirai prisipažinti, kad jie mus lenkia pagal tempą, bet mes su jais dar pakovosime. Apskritai, šiame sezone jų bolidas yra greitesnis nei mūsų, tačiau mes ir toliau su jais kovojame ir po Singapūro juos lenkėme.

Spėju, kad tokiose srityse kaip patikimumas ir taktikos pasirinkimas mes beveik visą sezoną atrodome geriau už juos ir jei tai tęsime iki pat finalo, tai mes turime šansų būti ketvirti. Todėl mūsų planas yra nemažinti apsukų, kovoti iki pat galo, o ten bus matyti, kaip viskas susiklostys. Labai laukiu, kada vėl galėsiu atsisėsti prie vairo“.

McLaren F1 Team
Komanda: McLaren F1 Team 2023 sezono taškai: 87
Variklis: „Mercedes“ Važiuoklė: MCL36
Plačiau
BWT Alpine F1 Team
Komanda: BWT Alpine F1 Team 2023 sezono taškai: 26
Variklis: „Renault“ Važiuoklė: A522
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Ayrtons 407
2. tevez 403
3. Tomas Gaida 395
4. pofke261 393
5. kylius1978 392