L. Norrisas nemano, jog „Red Bull“ bolidas pritaikytas M. Verstappenui

L. Norrisas nemano, jog „Red Bull“ bolidas pritaikytas M. Verstappenui
logo 2023 Spalio 02 d. 10:31, Ferrari nuotr.

Dėl to, jog Maxas Verstappenas gerokai lenkia Sergio Perezą dažnai pasigirsta nuomonių, jog „Red Bull“ bolidas yra sukonstruotas būtent pagal čempiono poreikius ir vairavimo stilių. Tokią mintį vasarą kėlė „Mercedes“ vadovas Toto Wolffas, o tuomet tai tapo diskusijų objektu.

Visgi, „McLaren“ pilotas Lando Norrisas su tokia pozicija nesutinka. Jo nuomone, jei esi lėtesnis už komandos draugą, tiesiog netinkamai dirbi savo darbą.

„Galbūt tobulame pasaulyje komanda ir galėtų kurti bolidą konkrečiam lenktynininkui, tačiau taip nėra. Lenktynininko darbas yra tiesiog pasiekti rezultatą su tokiu bolidu, kokį jam duoda. Tikrai nemanau, jog galima sukurti automobilį vienam žmogui, tačiau nuo vairuotojo priklauso tai, kaip jis vairuos.

Aš taip pat manau, kad jeigu dėl tam tikrų priežasčių esi lėtesnis už komandos draugą, tuomet tu tiesiog nepakankamai gerai atlieki savo darbą. Tai yra paprasta. Vairuotojo darbas yra vairuoti. To mes čia ir susirinkome“, - sakė L. Norrisas.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1859
2. Beržas 1833
3. Tadas Misevičius 1828
4. regdal 1825
5. gytisz 1821