L. Norrisas: pastūmėjau varžovus į nepatogias situacijas

L. Norrisas: pastūmėjau varžovus į nepatogias situacijas
logo 2023 Spalio 30 d. 12:00, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Vos iš keturioliktos pozicijos startavęs „McLaren“ lenktynininkas Lando Norrisas Meksikos GP užėmė penktą vietą, o kad pasiektų teigiamą rezultatą sportininkas siekė sukurti kiek įmanoma daugiau „nepatogių situacijų“ varžovams.

„Tai labai ypatingas pasiekimas. Tai nebuvo pakilimas iš paskutinės vietos į 10-ąją, tai buvo šoktelėjimas iš 14-osios į 5-ąją. Tam, kad tai pasiekčiau, turėjau įveikti tokius lenktynininkus kaip George‘as Russellas, Alexas Albonas, Oskaras Piastris ir Danielis Ricciardo. Taigi, turėjau aplenkti keletą labai greitų ir protingų vaikinų.

Man pavyko gerai „sužaisti“, ypač aplenkimuose. Varžovus pastūmėjau į nepatogias situacijas ir man pavyko juos visus aplenkti labai greitai. Būtent todėl atsidūriau 5-oje vietoje.

Iš visų aplenkimų, man labiausiai patiko aplenkti Danielį, kadangi jis tikrai vėlai stabdo! Aš sustabdžiau anksčiau, nei, turbūt, jis manė ir man pavyko jį pavyti iš išorės. Tokiose lenktynėse tuo tiesiog mėgaujiesi.

Man svarbiausia buvo tiesiog išvengti problemų ir tai pasiteisino. Taip lenktyniauti tikrai malonu. Žinoma, norėčiau būti dar aukščiau. Kitaip susiklosčius aplinkybėms, galėjome kovoti dėl antrosios pozicijos“, - sakė L. Norrisas.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1859
2. Beržas 1833
3. Tadas Misevičius 1828
4. regdal 1825
5. gytisz 1821