L. Norrisas: praėjęs sezonas pakėlė mano pasitikėjimą savimi (1)

L. Norrisas: praėjęs sezonas pakėlė mano pasitikėjimą savimi
logo Sausio 31 d. 16:03, Pirelli

Lando Norrisas prieš praėjusį sezoną sulaukė itin rimto komandos draugo, kuomet iš „Renault“ į „McLaren“ persikėlė Danielis Ricciardo.

Po australo atvykimo buvo spėliojama, ar jaunasis britas sugebės atlaikyti gerokai labiau patyrusio komandos draugo konkurenciją.

Vis tik L. Norrisas ne tik atlaikė konkurenciją, bet sezoną užbaigė turėdamas net 45 taškais daugiau už D. Ricciardo.

Britas, bendraudamas su „The Race“ pabrėžė, kad toks pasirodymas praėjusį sezoną jam suteikė dar daugiau pasitikėjimo savo jėgomis.

„Kuomet gauni tokį komandos draugą, visada savęs klausi, ar sugebėsi su juo konkuruoti, ar tiesiog pralaimėsi visose sezono kvalifikacijose.

Tokios mintys galvoje sukosi prieš sezoną, tačiau vėliau pradėjau suprasti, kad mano situacija išties yra nebloga. Sugebėjau konkuruoti su pilotu, kuris yra įveikęs ne vieną pajėgų komandos draugą.

Žinoma, tikrai nepradėjau galvoti, kad esu geriausias lenktynininkas pasaulyje. Buvo nemažai etapų, kur Danielis buvo greitesnis už mane. Suvokiu, kad ir ateityje ne visada pavyks aplenkti Ricciardo, kadangi jis yra išties puikus pilotas.

Praėjęs sezonas pakėlė mano pasitikėjimą savimi. Tikrai nesakau, kad taip yra dėlto, jog pranokau Danielį, tačiau tai taip prisidėjo prie to“, – kalbėjo L. Norrisas.

McLaren F1 Team
Komanda: McLaren F1 Team 2022 sezono taškai: 65
Variklis: „Mercedes“ Važiuoklė: MCL36
Plačiau
Lando Norrisas
Pilotas: Lando Norrisas 2022 sezono taškai: 50
Komanda: McLaren Amžius: 22 m.
Plačiau

Komentarai (1)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
šiaip neskubėčiau
IP: fe12ae2 | 01/31 18:52 Atsakyti
tiesiog DR visiškai netiko McLaren bolidas ir atvirkščiai LN tiko, palaukim šių metų, daug kas susitos į vėžes kai pasikeis bolidų koncepcijos, tikėtina ir jų esminės savybės dabar tinkančios vieniem, netinkančiom kitiem.
×

TOP naujienos