L. Norrisas: sudėtingos sąlygos mums padėjo

L. Norrisas: sudėtingos sąlygos mums padėjo
logo 2022 Balandžio 22 d. 20:53, McLaren Racing

McLaren“ pilotas Lando Norrisas parodė trečią rezultatą per kvalifikaciją Emilijos-Romanijos GP etape ir jis tvirtina, kad ratą galėjo nuvažiuoti dar greičiau, bet galiausiai truputį persistengė...

Lando Norrisas: „Žinoma, esu labai patenkintas, kad atsidūriau geriausiųjų trejetuke – mūsų komandai tai buvo tikras siurprizas. Jei kalbėsime apie mano išlėkimą iš trasos, tai aš stengiausi įšildyti padangas iki reikiamos temperatūros, bet per daug agresyviai atakavau išvažiavimo iš boksų rate. Bet apskritai, aš galėjau parodyti kur kas geresnį rezultatą.

Tiesa, mes tokį šansą tikrai turėjome ir gal būt aš galėjau aplenkti Charlesą Leclercą. Patvirtinti tai būtų sudėtinga, bet bet kuris sirgalius gali patvirtinti, kad galėjau pagerinti rezultatą ir mes šiandien tikrai turėjome tokią galimybę, nes bolidas paliko labai gerą įspūdį ir buvau labai užtikrintas prie vairo.

Gaila, kad viskas pasibaigė būtent taip, bet mes rytoj sprinte vis tiek startuosime iš labai gerų pozicijų. Iš tikrųjų, sudėtingos kvalifikacijos sąlygos mums tik padėjo, nes sausu oru vargu ar mes galėtumėm pasiekti trečiosios pozicijos.

Šiandien mes gavome realią galimybę pakovoti dėl taškų rytojaus sprinte ir tai yra mūsų tikslas“.

McLaren F1 Team
Komanda: McLaren F1 Team 2024 sezono taškai: 276
Variklis: „Mercedes“ Važiuoklė: MCL36
Plačiau


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1504
2. mantioras 1504
3. Tadas Misevičius 1499
4. Giriby 1482
5. Tadux15 1472