L. Norrisas: sulaikiau „Mercedes“ dėl C. Sainzo pagalbos

L. Norrisas: sulaikiau „Mercedes“ dėl C. Sainzo pagalbos
logo 2023 Rugsėjo 17 d. 18:23, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Lando Norrisas Singapūre finišavo antras, pakartodamas savo geriausią rezultatą šiame sezone. Po lenktynių „McLaren“ pilotas padėkojo Carlosui Sainzui už tai, kad ispanas leido jam laikytis DRS veikimo zonoje ir todėl jis galėjo atremti George'o Russello atakas. Užtvirtindamas „McLaren“ sėkmę šioje miesto trasoje, Oscaras Piastris finišavo 7-tas.

Lando Norrisas: „Carlosas pasielgė labai garbingai, kai padėdavo man išlikti DRS zonoje. Tai padėjo ne tik man, bet ir jam pačiam.

Kai tik „Mercedes“ pilotai nuvažiavo į boksus naujų padangų, mes iš karto supratome, jog lenktynių pabaiga bus labai sunki. Jiems reikėjo aplenkti tik kelias mašinas norint pasivyti mane, bet aš laikiau juos, finišavau antras ir užlipau ant podiumo.

Aš buvau užkabinęs sieną toje pačioje vietoje kaip ir George'as. Manau, jis tik pakartojo tai, ką padariau aš, bet jam pasekmės buvo labai liūdnos. Man gaila Russello – jis kovojo, nuvažiavo labai sunkias lenktynes ir buvo vienas iš greičiausių šiandien. Jo pasitraukimas man padėjo – kelis paskutinius posūkius galėjau atsipūsti“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1859
2. Beržas 1833
3. Tadas Misevičius 1828
4. regdal 1825
5. gytisz 1821