L. Norrisas: tikiu, kad „McLaren“ sugebės nugalėti

L. Norrisas: tikiu, kad „McLaren“ sugebės nugalėti
logo Rugpjūčio 18 d. 11:26, McLaren Racing

Lando Norrisas „McLaren“ komandos sudėtyje važiuoja ketvirtą sezoną, yra šešis kartus užlipęs ant podiumo, tačiau nelaimėjo nė vienų lenktynių. Paskui „Red Bull“, „Ferrari“ ir „Mercedes“ yra sunku pretenduoti į pergales, tačiau Lando pareiškė, kad tiki savo komanda ir vieną dieną jų bolidas sugebės nugalėti lenktynėse...

Lando Norrisas: „Pasirašydamas naują kontraktą šiais metais su „McLaren“, aš supratau, kad kol kas mes negalime nugalėti. Žinau, kad tai užtruks kažkiek laiko. Pasakysiu taip: 2024-2025 metais mes turėsime mažiau pasiteisinimų, kodėl mes nelaimime.

Manau, kad dar reikia kelių metų. Vėjo tunelis ir simuliatorius - „top“ komandos juos naudoja daugelį metų ir mes atsilikome šioje srityje. Norint laimėti lenktynes „Formulėje-1“, reikia būti geriausiems iš visų, kiekvienoje srityje būti lyderiais, dirbti pačiu aukščiausiu lygiu. Tam reikia kažkiek laiko.

Žinoma, kartais nusiviliu, jog negaliu nugalėti. Sezono pradžioje, kai nusistovėjo komandų pajėgumas, mūsų reikalai buvo šiaip sau, bet jei tokioje situacijoje staiga atsiranda vieta ant podiumo ar kažkas panašaus, tai suteikia didelių vilčių. Žinau, kad šiais metais nesugebėsiu laimėti lenktynių, bet esu įsitikinęs, kad po 2-3 metų mes jau galėsime nugalėti“.

McLaren F1 Team
Komanda: McLaren F1 Team 2022 sezono taškai: 129
Variklis: „Mercedes“ Važiuoklė: MCL36
Plačiau
Lando Norrisas
Pilotas: Lando Norrisas 2022 sezono taškai: 100
Komanda: McLaren Amžius: 22 m.
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas