L. Norrisui ir S. Perezui skirti baudos taškai

L. Norrisui ir S. Perezui skirti baudos taškai
logo 2021 Liepos 04 d. 19:06, Unsplash

Už sukeltus incidentus šiandien Austrijoje vykusiose F-1 lenktynėse, teisėjai Lando Norrisui ir Sergio Perezui skyrė baudos taškų.

Abu minėti sportininkai lenktynių pradžioje kovojo dėl antros vietos. S. Perezas ketvirtame posūkyje bandė lenkti L. Norrisą. Bet meksikietis atsidūrė už trasos ribų ir prarado septynias pozicijas.

Tik 20-ame lenktynių rate buvo paskelbta, kad L. Norrisui teisėjai skyrė 5 sek. baudą, kurią sportininkas atliko sustojimo metu. Teisėjų teigimu, britas nepaliko varžovui laisvos vietos ir taip privertė jį išvažiuoti už trasos ribų.

Už nusižengimą šios dienos lenktynėse teisėjai taip pat L. Norrisui skyrė 2 baudos taškus. Viso sportininkas dabar yra surinkęs 10 baudos taškų, tad atsidÅ«rė per žingsnį nuo diskvalifikacijos vienerioms lenktynėms. Tiesa, liepos 10 dieną bus anuliuoti 2 baudos taškai, tad sportininkas bus surinkęs 8 baudos taškus.

Po du baudos taškus už kiekvieną sukeltą incidentą buvo skirti ir S. Perezui, kuris šios dienos lenktynėse du kartus nepaliko laisvos vietos trasoje „Ferrari“ pilotui Charlesui Leclercui. Meksikietis dabar jau yra surinkęs 8 baudos taškus.

Sergio Perezas
Pilotas: Sergio Perezas 2024 sezono taškai:
Komanda: Red Bull Amžius: 34 m.
Plačiau


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Giriby 1354
2. Tadas Misevičius 1347
3. Darius Linkevicius 1336
4. Kęstutis Šimkus 1334
5. f1a 1332