L. Rossi: nežinau, ar noriu toliau investuoti į jaunus sportininkus (2)

L. Rossi: nežinau, ar noriu toliau investuoti į jaunus sportininkus
logo Rugsėjo 18 d. 12:19, Alpine Racing

Po Oscaro Piastri dramos, „Alpine“ svarsto galimybę atsisakyti jaunų sportininkų programos.

Minėtasis australas „Alpine“ programai priklauso nuo 2020 metų. Būdamas jos narius sportininkas tapo F-3 ir F-2 čempionu, bet nusprendė pasirašyti sutartį su „McLaren“.

Komanda savo atsarginį lenktynininką, O. Piastrį, prisiminė tik tada, kai rugpjūčio mėnesio pradžioje buvo netikėtai užklupta Fernando Alonso sprendimo. Ispanas paskelbė, kad nuo kitų metų atstovaus „Aston Martin“ ekipai.

O. Piastri vis dar yra „Alpine“ narys ir vykdo su simuliatoriaus programa susijusius darbus. Tačiau komandos vadovai iki šiol neslepia nepasitenkinimo dėl australo sprendimo kitais metais atstovauti kitai ekipai.

„Dėl to kas įvyko, daugelis žmonių „paddocke“ jaučiasi taip pat, kaip ir „Alpine“. Tai nėra gerai šiam sportui“, - sakė „Alpine“ generalinis direktorius L. Rossi.

O. Piastri sprendimas trauktis privertė kitas komandos susimąstyti apie jaunų sportininkų programas ir su lenktynininkais pasirašomas sutartis. „Mercedes“ vadovas Toto Wolffas teigė, kad jo komanda ateityje atsargiau vertins jaunų lenktynininkų programos sutartis.

„Mes esame tie, kurie šioje situacijoje labiausiai nukentėjo. Problema yra ta, kad dėl to rinka tampa pernelyg nestabili. Tai kelia pavojų suinteresuotosioms šalims, kurios į ją investuoja“, - teigė L. Rossi.

„Jei nusprendžiate, kad kasmet sutaupysite pinigų, neinvestuodami į jaunus sportininkus, o paskui juos tiesiog perviliosite už tuos sutaupytus pinigus, tai jau kitokia situacija. Nesu tikras, ar toliau noriu investuoti į jaunus sportininkus, ar turėčiau jiems ateityje siūlyti tokias sutartis, kurios jiems gali pasirodyti visai nepatrauklios.“

„Ketiname iki galo įvykdyti savo įsipareigojimus, nes esame pasirašę sutartis. Bet dabar iš tikrųjų svarstome, ar tęsti jaunų sportininkų programą. Svarstome, ar ateityje į ją priimsime naujus sportininkus, nes kodėl turėtume tai daryti?“

Be minėtojo O. Piastri, „Alpine“ jaunųjų sportininkų programai priklauso F-2 čempionate lenktyniaujantys Jackas Doohanas ir Olli Caldwellas. Programos nariai yra ir naujasis F-3 čempionas Victoras Martinsas bei F-3 lenktynių nugalėtojas Caio Colletas.

„Alpine“ programai praeityje priklausė ir Zhou Guanyu. Bet sportininkas nusprendė nutraukti ryšius su „Alpine“, o pasirašęs sutartį su „Alfa Romeo“ komanda, šiemet jis debiutavo F-1 čempionate.Komentarai (2)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Klepsidra
IP: 4fc684a | 09/18 22:33 Atsakyti
pradziai reiketu investuoti i teisininkus. kitu komandu jaunimas, matyt, turi normalias sutartis
MNM
IP: 3d793b9 | 09/18 20:31 Atsakyti
Oi vargseliai. O kiek komandos (ne vien tik Alpine) pacios praspyre sportininku. Pasijuto silpnesniojo paddetyje :)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas