L. Rossi: O. Piastri nuslėpė kontraktą su „McLaren“ (3)

L. Rossi: O. Piastri nuslėpė kontraktą su „McLaren“
logo Rugsėjo 14 d. 13:00, Alpine F1

Po to, kai Fernando Alonso pranešė apie išėjimą iš „Alpine“ kitais metais, prancūzų komanda paskubėjo paskelbti, kad ispanas bus pakeistas ekipos jaunimo auklėtiniu, „Formulės-2“ čempionu Oscaru Piastri. Tačiau pats Piastri netrukus paneigė šį pranešimą ir vėliau paaiškėjo, kad jis jau turi pasirašęs kontraktą su „McLaren“.

Pagal Piastri versiją, jis sutartį pasirašė dar liepos pradžioje ir „Alpine“ komanda apie tai žinojo. Bet prancūzų automobilių gamintojo bendrovės vadovas Laurentas Rossi dabar tvirtina, kad buvo visai ne taip ir „Alpine“ buvo įsitikinę, kad Piastri kontrakto su „McLaren“ neturi.

„Dar balandžio mėnesį mes susitarėme, kad Oscaras galės lenktyniauti „Williams“ komandoje, - aiškino L. Rossi. - Piastri vadybininkai atsakė, kad jie turi galimybę Oscarą įtaisyti „McLaren“ komandoje. Pasakė, kad būtent „galimybę“, o ne tvirtą susitarimą. Ir tada, atrodo liepos 6 d. mes pamatėme eilinį pranešimą, kad Ricciardo pasiliks komandoje 2023 metais, todėl mes nusprendėme, kad Piastri kontrakto su jais neturi.

Taip galvodami, mes priėmėme sprendimą Oscarą padaryti mūsų pagrindiniu pilotu kitais metais. Komandos vadovas Otmaras Szafnaueris jam tai pasakė ir vėliau mes išleidome oficialų pranešimą. Mes nieko nežinojome apie jo sutartį su „McLaren“, jis mums nieko apie tai nesakė.

Iki šiol manau, kad „Williams“ yra puikus šansas patirčiai kaupti ir nejusti pernelyg didelio spaudimo. Pažiūrėkite, kaip ten sužydėjo George'o Russello talentas. Suprantu, kad Piastri norėjo sutarties su kur kas stipresne komanda ir perspektyvomis pasaulio čempionate. Mes visą laiką jam žadėjome, kad anksčiau ar vėliau jis sės prie F-1 bolido vairo. Bet kai jam pasakėme, kad vieta yra jau laisva, mes net negalvojome, kad jis turi, jo manymu, geresnį pasiūlymą“.

BWT Alpine F1 Team
Komanda: BWT Alpine F1 Team 2022 sezono taškai: 173
Variklis: „Renault“ Važiuoklė: A522
Plačiau


Komentarai (3)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Klepsidra
IP: 932f360 | 09/15 12:58 Atsakyti
don Pedro
09/15 06:00

kuo toliau, tuo labiau atrodo kad Alpine tikrai aps**iko ir dabar band... skaityti daugiau

is esmes taip. kitam interviu jis sake, kad Piastri atsisake pasirasyti sutarti su Williams, motyvuodamas galimybe McLaren - tada lieka klausimas, ko jie nezinojo, jei taip buvo is tikruju
ddt
IP: 8c3682d | 09/15 07:38 Atsakyti
Žodžiu, su niekuo nepasikalbėjom, su niekuo nepasidalinom, nepaskambinom, neparašėm, mes tiesiog manėm, mes tiesiog darėm prielaidą, ir pagal tai mes patys viduje nusprendėm. Ir vat pyst paaiškėjo kad mes nežinojom. Nes mes su niekuo nepasikalbėjom, su niekuo nepasidalinom, neparašėm (...).
don Pedro
IP: 5023dc8 | 09/15 06:00 Atsakyti
kuo toliau, tuo labiau atrodo kad Alpine tikrai aps**iko ir dabar bando teisinti savo žioplumą. Kad ir čia visišką kiaurumą atvėrė: balandžio mėnesį susitarė, kad GALĖS lenktyniauti Wiliamse ir gavo žinią, kad Piastri turi galimybę McLarene. Tada tris mėnesius nieko nedarė iki liepos, kai sužinojo, kad Piastri pasirašė kontraktą su mcLaren, kurie pasitarė su FIA ar nebus interesų konflikto.

Tai ką jūs Alpine avigalviai veikėt tris mėnesius?? Jum pasakė, kad yra galimybė, jog pilotas išeis pas konkurentus, tai ant puodo užmigot apsvaigę nuo galimybių..
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas