L. Rossi: sportinių automobilių programa - derybų su F. Alonso dalis

L. Rossi: sportinių automobilių programa - derybų su F. Alonso dalis
logo Liepos 23 d. 14:10, Alpine Racing

Fernando Alonso ateityje gali persikelti į WEC čempionatą ir ten toliau ginti „Alpine“ komandos garbę. Tokios galimybės neatmeta „Alpine Racing“ vadovas Laurentas Rossi.

Ispano sutartis su F-1 komanda baigs galioti šių metų gale, bet sportininkas tikisi likti čempionate. Manoma, kad F. Alonso norėtų pasirašyti dviejų metų trukmės sutartį, tuo tarpu „Alpine“ trumpesnę - vienerių metų.

F. Alonso praeityje kartu su Kazuki Nakajima ir Sebastienu Buemi yra tapęs WEC čempionu ir nugalėjęs 24 val. Le Mano lenktynėse 2018 m. ir 2019 m. Tai padarė atstovaudamas „Toyota“ komandai.

Ispanas taip pat kartu su Rengeriu van der Zande, Jordanu Tayloru ir Kamui Kobayashi 2019 m. triumfavo 24 val. trukmės IMSA lenktynėse Daytonoje.

Atsižvelgus į šiuos pasiekimus, F. Alonso būtų puikus pasirinkimas „Alpine“ sportinių automobilių programai.

L. Rossi neslepia, kad tai yra derybų dalis ir „Alpine“ norėtų, kad F. Alonso ateityje atstovautų gamintojui kitame čempionate.

„Taip, tai visada buvo mūsų diskusijų dalis“, - sakė L. Rossi, paklaustas apie derybas su F. Alonso dėl naujos sutarties.

„Praėjusiais metais, kai diskutavome apie sutarties pratęsimą šiems metams, kalbėjome apie tai, kad Fernando yra ne tik šio sporto, bet ir „Renault“ grupės legenda. Mums jis yra čempionas, kuris visada turės vietą mūsų LMDh automobilyje. Kai tik jis pasitrauks iš F-1, jis bus laukiamas mūsų kitoje komandoje.“

„Taigi, akivaizdu, kad visa tai yra mūsų diskusijų dalis. Mes visų pirma apie tai pagalvojome ir priėmėme tokį sprendimą.“

„Alpine“ šiemet varžosi galingiausioje WEC čempionato klasėje ir spėjo iškovoti dvi pergales iš keturių galimų. Tiesa, po „Alpine“ vardu iš tikrųjų slepiasi „Signatech“ komanda, kuri naudoja „Oreca“ sukurtą bolidą, kuriame sumontuotas „Gibson“ sukurtas variklis.

Nuo 2024 m. „Alpine“ dalyvaus LMDh klasėje su „Renault Sport“ sukurtu varikliu ir „Oreca“ automobilio važiuokle.

BWT Alpine F1 Team
Komanda: BWT Alpine F1 Team 2022 sezono taškai: 173
Variklis: „Renault“ Važiuoklė: A522
Plačiau
Fernando Alonso
Pilotas: Fernando Alonso 2022 sezono taškai: 81
Komanda: Renault Amžius: 41 m.
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas