L. Rossi: turėti komandą klientę nebūtina (1)

L. Rossi: turėti komandą klientę nebūtina
logo Kovo 06 d. 13:53, Alpine F1

Šiame sezone pirmą kartą po 2006 metų „Renault“ jėgos agregatai bus montuojami tik į vienos „Formulės-1“ komandos bolidus – gamyklinės „Alpine“ ekipos. „Renault“ koncerno generalinis direktorius Luca de Meo jau dabar ieško galimų partnerių, tačiau „Alpine“ prekės ženklo vykdomasis direktorius Laurentas Rossi mano, kad komanda klientė nėra būtina.

Laurentas Rossi: „Šiandien „Formulės-1“ komanda užima svarbiausią vaidmenį visame „Alpine“ versle. Būtų šaunu, jei mes dar turėtumėm komandą- klientę, tačiau ji nėra būtina, nes dabar mes susirūpinę savosios ekipos pertvarkymu.

Mums reikia visiškos autonomijos, pilnos nepriklausomybės ir galimybės visą dėmesį skirti nuosavai komandai. Bendradarbiavimas su klientais – neblogas variantas ateičiai, bet tai nėra tai, ko mes siekiame dabar.

Tai, kad neturime klientų, pliusas yra tame, kad galime absoliučiai visas jėgas mesti konstruojant jėgos agregatą, kuris būtų maksimaliai efektyviai integruotas į „Alpine“ važiuoklę. Tai – didelis pliusas, kadangi pajėgų nereikia atitraukti kitiems projektams ir tokiu būdu galima gauti maksimalią naudą iš gamyklinės komandos statuso.

Prie minusų galima būtų priskirti tą faktą, kad mes galime prarasti kai ką vystant jėgainę, kadangi lygiagrečiai dirbant su keliomis ekipomis, jūs gaunate daugiau informacijos. Bet, tiesą sakant, visi pliusai gali greitai išnykti, jei atsirastų problemų.

Be to, dirbantį su klientais, reikia didesnio etatų skaičiaus, o aš nemanau, kad tai duotų pozityvų efektą. Mes pilnai patenkinti tuo, jog šiuo metu dirbame tik su savo komanda“.


Komentarai (1)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas