L. Rossi: turime progresuoti kiekviename etape

L. Rossi: turime progresuoti kiekviename etape
logo 2021 Spalio 17 d. 14:34, Renault Sport

PrancÅ«zų automobilių gamintojo „Renault“ gamyklinė komanda „Formulėje-1“ buvo pervadinta į „Alpine“ tik šiais metais, bet jų sąskaitoje jau yra viena pergalė, Estebano Ocono iškovota Vengrijoje. Tačiau tai buvo vienintelis kartas šiemet, kai šios komandos sportininkai užlipo ant podiumo, o antru geriausiu rezultatu kol kas pasilieka Fernando Alonso 4-toji vieta toje pačioje Vengrijoje, kai realiai jis finišavo penktas, bet dėl Sebastiano Vettelio diskvalifikacijos pakilo vienu laipteliu aukšÄiau.

Likus šešioms lenktynėmis iki sezono pabaigos „Alpine“ dabar užima 5-tą vietą Konstruktorių taurės įskaitoje, bet toks rezultatas per daug nejaudina ekipos vykdomojo direktoriaus Laurento Rossi.

MÅ«sų projektas „Formulėje-1“ yra ilgalaikis, tikslas yra 2024 m. pasiekti tokio konkurencingumo lygio, kad galėtumėm reguliariai lipti ant podiumo, - sakė L. Rossi. - Dabar esame penkti Konstruktorių taurėje, bet bÅ«dami tokiame lygyje, galime nesunkiai sukurti planą, pagal kurį turime veikti. Kiekvienais metais turime pasirodyti vis geriau. MÅ«sų projektas yra apskaičiuotas šimtui lenktynių, t. y. keturiems sezonams.

Mes turime progresuoti kiekviename etape. Ši pažanga turi bÅ«ti matoma trasoje arba gali bÅ«ti visai nematoma, jei tai susiję su kokiais nors specifiniais niuansais. Idėja yra ta, kad negalime sustoti vietoje, bet kartu reikia matyti patvirtinimą, kad judame teisinga kryptimi. Beje, situacija kitais metais gali pakrypti į bet kurią pusę, nes pradės veikti naujas reglamentas.

Mes tik norime garantuoti, kad sezono pradžioje komanda rodytų patenkinamus rezultatus, kad lyderiams nusileistumėm ne tiek daug. O jau nuo tų pozicijų bus galima pradėti lipti į pačią viršÅ«nę“.

Renault Group“ koncerno prezidentas Luca di Meo mąsto panašiai: „Mes atėjome į „Formulę-1“ ilgam, mes čia esame tam, kad kiekvienais metais važiuotumėm vis geriau. Mes turime tam tikrų ambicijų. „Alpine“ priklauso vienam iš didžiausių pasaulio automobilių koncernų ir tai yra ilgalaikė programa.

Mes ketiname transformuoti „Alpine“ prekės ženklą ir puoselėti jį elektromobilių lenktynėse. Idėja yra ta, kad aplink sportinę dedamąją mes sukursime verslą, per kurį bÅ«tų finansuojamos mÅ«sų visos sportinės programos. Tai turėtų bÅ«ti savarankiška sistema. Ir rezultatai „Formulėje-1“ mums turės priminti istoriją, kad čia mes bÅ«sime ilgą laiką“.

BWT Alpine F1 Team
Komanda: BWT Alpine F1 Team 2024 sezono taškai: 12
Variklis: „Renault“ Važiuoklė: A522
Plačiau
Estebanas Oconas
Pilotas: Estebanas Oconas 2024 sezono taškai:
Komanda: Renault Amžius: 27 m.
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0