L. Strollas: Alonso yra talentingas bei išmintingas

L. Strollas: Alonso yra talentingas bei išmintingas
logo 2023 Gegužės 23 d. 16:00, Pixabay

Naujasis „Aston Martin“ lenktynininkas Fernando Alonso daro įspÅ«dį Lance'ui Strollui.

Kalbėdamas F1 puslapiui kanadietis išskyrė savo komandos draugo išmintingumą bei alkį. Negana to, jaunesnis komandos lenktynininkas atskleidė, kad nuo 12 metų palaiko Ispanijos F1 žvaigždę. 

„Nesakyčiau, kad turime santykius nuo 12 metų. Buvau tik aistruolis tuomet. Aišku, šiuo metu komandoje yra puiki dinamika“, – kalbėjo L. Strollas. 

„Mėgaujuosi bÅ«damas su juo komandoje. Jis neįtikėtinai talentingas, išmintingas, patyręs ir alkanas vis daugiau pasiekti kiekvieną dieną. Labai gerbiu jį, kadangi jis tai daro ilgą laiką.

Jis išlaikė tokį lygį.. kiek jau metų jis važiuoja „Formulėje-1“? Aš net nežinau, daugiau nei 20 metų? Aš matau jo užsispyrimą, susikaupimą ir motyvaciją kiekvieną dieną, dėl to turiu jam didelę pagarbą.

Mes turime puikią sinergiją komandoje, o komandos bolidas kol kas yra puikus. Manau, kad su Fernando turime puikius santykius ir bendrą supratimą, kad bandome vis daugiau išspausti iš automobilio kiekvieną savaitgalį“, – apie Alonso kalbėjo Lance'as Strollas. Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Giriby 1354
2. Tadas Misevičius 1347
3. Darius Linkevicius 1336
4. Kęstutis Šimkus 1334
5. f1a 1332