L. Strollas apie Singapūro GP: tai turbūt yra daugiausiai psichologinių ir fizinių jėgų reikalaujančios lenktynės (2)

L. Strollas apie Singapūro GP: tai turbūt yra daugiausiai psichologinių ir fizinių jėgų reikalaujančios lenktynės
logo 2019 Rugsėjo 18 d. 14:14, Racing Point

Jau artėjantį savaitgalį „Formulės-1“ pasaulio čempionatas kelsis į Singapūrą, kur lenktynininkų ir komandų laukia vienas sunkiausių sezono išbandymų.

Prieš artėjantį etapą „Racing Point“ komandos lenktynininkas Lance'as Strollas atviravo, kad lenktynės Singapūre reikalauja itin gero psichologinio bei fizinio pasirengimo.

„Tai turbūt yra daugiausiai psichologinių ir fizinių jėgų reikalaujančios lenktynės sezone. Čia privalai būti pasiruošęs iškęsti didžiulį karštį. Net atmetus visus pašalinius trikdžius, tai yra tiesiog labai ilgos lenktynės. Nors lenktynės vyksta tamsiu paros metu, mes vis tiek privalome turėti tamsius skydelius, nes dirbtinės šviesos būna itin ryškios.

Psichologiškai Singapūre taip pat yra labai sunku, nes bet kokia klaida dažniausiai baigiasi susidūrimu su apsaugine siena. Tiesa, pilotai tuo mėgaujasi, nes tai yra tikras išbandymas mums“, - bendraudamas su oficialia komandos svetaine kalbėjo L. Strollas.Komentarai (2)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
mariusis
| 09/19 12:24 Atsakyti
Šiandien Strolas bendrauja su svetaine, rytoj su koridorium, o poryt gal ir su šaldytuvu :D Genijai, sugebat prirašyti :)
Pavlikas_Marozov
| 09/18 16:48 Atsakyti
Pilotai tuo mėgaujasi, o Strollas - ne.
×

TOP naujienos