L. Strollas siūlė kontraktą F. Alonso, bet jis atsisakė (4)

L. Strollas siūlė kontraktą F. Alonso, bet jis atsisakė
logo Rugsėjo 04 d. 17:23, Racing Point

Su „Aston Martin“ komandos sudėtimi kitiems metams, atrodo, viskas yra aišku – lenktynininkai turi likti nepasikeitę. Tačiau įdomu tai, jog „Auto Motor und Sport“, remdamasis patikimais šaltiniais, rašo: „Netikėtai paaiškėjo, kad komandos savininkas Lawrence'as Strollas kreipėsi į Fernando Alonso ir siūlė jam kontraktą, tačiau ispanas atsisakė“.

Kai kurie gandai apie tai, kad dukart pasaulio čempiono vadybininkai vasaros pertraukos metu derėjosi su Kanados milijardieriumi, buvo atsiradę ir anksčiau ir tuomet kalbėjo, kad derybų iniciatyva buvo ne iš ispano pusės.

Kokias sumetimais Strollas vyresnysis tai darė, nėra aišku, juolab, kad Sebastianas Vettelis šiuo metu yra uždirbęs beveik dvigubai daugiau taškų nei jo partneris Lance'as Strollas – net nežiūrint į diskvalifikaciją Vengrijoje dėl komandos kaltės. Kad ir kaip bebūtų, jokių alternatyvų daugiau nėra ir Lance'o komandos draugu kitais metais turi likti Vettelis.

Tai pat vokiečių leidinys spėja, kad apie ekipos sudėtį „Aston Martin“ turėjo pranešti Zandvoorte, bet atrodo, kad oficialus patvirtinimas įvyks vėliau.

Mūsų kontraktas su Vetteliu yra pasirašytas vieneriems metams, bet numatyta sąlyga jį pratęsti dar metams, - aiškino komandos vadovas Otmaras Szafnaueris. - Sutartyje numatyta konkreti data, iki kurios mes turime apsispręsti, bet tas terminas dar neatėjo. Bet greitai jis ateis. Sebastianas mums patinka, jam mūsų komandoje taip pat komfortiška. Beliko tik aptarti, kokiomis sąlygomis mes bendradarbiausime kitais metais“.

Aston Martin Cognizant Formula One
Komanda: Aston Martin Cognizant Formula One 2021 sezono taškai: 61
Variklis: „Mercedes“ Važiuoklė: TBA
Plačiau

Komentarai (4)
A85 logo rėmėjas
IP: dfde2d8 | 09/05 00:06 Atsakyti
egis01
09/04 21:52

Aston martin norėjo, kad jų komandoje važiuotu du čempionai.

Tai ir dabar važiuoja. Vienas 4x F1 čempionas, kitas – F3 :)

Šiaip su Stroll, panašu, turėt reikalų pavojinga – nesiskaito senis su niekuo. Perez sutartį suplėšė, nebūtų bėda ir SV išmest į šiukšlių dėžę.

Fun fact. Kadangi gūglinau Lance pasiekimus, tai pasirodo, kad jo (kaip ir tėvo) tikra pavardė Strulovitch.
egis01
IP: b356cb1 | 09/04 21:52 Atsakyti
Aston martin norėjo, kad jų komandoje važiuotu du čempionai.
fnatic
IP: 16a9396 | 09/04 19:32 Atsakyti
Alonso tiki Renault komanda 2022 sezone. Aston Martin kolkas yra neaiški komanda, nes šiai komandai, kuri buvo žinoma Force India vardu, trūko tik vieno dalyko - pinigų, nes visi resursai maksimaliai buvo teisingai paskirstyti pagal pinigus. Bet atėjus naujiems savininkams su pinigais, panašu kad ir teisingi kadrai iš komandos buvo pakeisti į ne tas vietas ir dabar jokie pinigai nepastatys komandos efektyvumo, kokį išspausdavo be pinigų dar Force India vardu gyvuojant. Kažkada buvo tokia komanda kaip Toyota - pinigų išleisdavo daugiausiai iš visų komandų, bet net 4 pagal greitį bolido nesukurdavo.
žiūrovas
IP: b898221 | 09/04 18:04 Atsakyti
ir kodėl Alonso turi eiti į tokią silpną komandą...
×

TOP naujienos