L. Turini: daugiausiai staigmenų reikia laukti iš „Red Bull“ (5)

L. Turini: daugiausiai staigmenų reikia laukti iš „Red Bull“
logo 2017 Sausio 10 d. 06:50, Red Bull/Getty Images
Italijos automobilių sporto žurnalistikos veteranas Leo Turini spėja, kad vienu iš šio sezono favoritų reikėtų laikyti „Red Bull“ komandą, kurioje lenktyniaus du labai greiti pilotai.
„Iki „Formulės-1“ pasaulio čempionato starto beliko 76 dienos. Ką mes žinome šiandien?
Vienareikšmiškai sezono pradžioje daugiausia siurprizų galima bus tikėtis iš „Red Bull“ komandos. Visiems seniai žinoma, kad šiemet įsigalioja naujos F-1 taisyklės, o geriausiai prie naujų taisyklių dažniausiai pavyksta adaptuotis genialiajam Adrianui Newey. Jau 2016 metais labai neįprastu būdu šiai komandai pavyko reabilituotis po itin nesėkmingo 2015 m. sezono.
„Red Bull“ taip pat turi fenomenalų pilotą – Maxą Verstappeną. Nors būtų galima pasakyti, kad jis per daug niekuo neišsiskiria iš kitų, kadangi gerus lenktynininko genus paveldėjo iš savo tėvo.
Pernai stebėjau jaunesniojo Verstappeno pasirodymą per visą sezoną ir kartais būdavau priblokštas. Jei neimsime į galvą labai sudėtingo j charakterio, jo itin griežtų pasisakymų, taip pat jo elgesio trasoje manieros, tai jis yra labai geras lenktynininkas.
Kartu negaliu atmesti minties, kad Danielis Ricciardo niekada nesutiks būti „numeris antras“. Jei naujoji „Red Bull“ mašina pateisins lūkesčius, tai šios komandos viduje prasidės vidinė kova, panaši į Hamiltono ir Rosbergo dvikovas.
Pažiūrėsime, kaip joje pasiskirstys vaidmenys. D. Ricciardo yra labai stipus sportininkas ir ne kartą tai įrodė. Bet jei paaiškėtų, kad Dietrichas Mateschitzas labiau linkęs pripažinti olandų jaunuolį, tai galima neabejoti, kad Red Bull“ stovykloje neišvengsime garsių skandalų.
Beje, kol kas neaišku, kiek pajėgi šiais metais bus „Renault“ jėgainė, bet per likusias 76 dienas daug kas išaiškės.

Komentarai (5)


Larensas
| 2017 Sausio 10 d. 21:38
greičiau kaip be smegenų, o ne be rankų.
A85
| 2017 Sausio 10 d. 14:57
deivec > Newey iš viso norėjo pasitraukt iš formulės, bet RBR jam suteikė laisvę kurt laivus, lėktuvus ar ką tik jis nori, bet tuo pat metu prisidėt ir prie F1 programos (įtariu, dar ir algą pasikėlė). Tai, matyt, suveikė ir liko RBR. O, kad Newey yra esminė figūra kuriant bolidą, užtenka peržiūrėt jo portfolio ir bus aišku, kad taip, RBR be jo, kaip be rankų.
Klepsidra
| 2017 Sausio 10 d. 12:31
WTF - Profondo Rosso nemini Ferrari?
žiūrovas f-1
| 2017 Sausio 10 d. 12:00
As irgi manau, jog Ricciardo ir Verstapprno duetas bus kaip Hamio su Rosbergo. Siaip ar taip bus idomu stebeti "Red Bull" ir tikekimes, jog nematysime vel "Mercedes" aiskaus dominavimo sezone.
deivec
| 2017 Sausio 10 d. 08:49
RBR ne siurprizas. McLaren po tiek agonijos metu...jei pateikes kazka...va cia bus siuprizas jau.
Beje Newey nesiseka jachtu kurti ? ar cia taip RBR supranta kad be jo kaip be ranku ?

F-1.lt pulsas