L. Turini: „Ferrari“ nevertina žmogiškojo kapitalo (3)

L. Turini: „Ferrari“ nevertina žmogiškojo kapitalo
logo Sausio 09 d. 11:31, Ferrari

Garsus italų žurnalistas Leo Turini savotiškai pakomentavo būsimą Davide Brivio perėjimą iš „MotoGP“ į „Alpine F1“ direktoriaus postą ir sulygino šį paskyrimą su situacija jo mylimoje „Ferrari“ komandoje.

Leo Turini: „Prieš kurį laiką aš lyginau ispanų motociklininką Joaną Mirą (pasaulio čempioną, važiuojantį „Suzuki“ sudėtyje) su Fernando Alonso. Suprantama, kad aš tada supratimo neturėjau apie ruošiamą „operaciją“ su D. Brivio perėjimu iš „Suzuki“ į „Renault“.

Aš džiaugiuosi dėl šio profesionalo, kurio nepažįstu, bet apie jį visada atsiliepiau tik gerai. Įdomu tai, kad naujasis „Renault“ koncerno vadovas Luca di Meo taip aktyviai užsiima sportiniu „Alpine“ projektu: būtent to aš linkiu dabartiniams „Ferrari“ vadovams; šis žmogus privalo mylėti ne tik automobilius, kuriuos išleidžia kompanija, bet ir sportą.

„Ferrari“ prezidentas Johnas Elkannas nemyli lenktynių ir jis turi tam teisę. Antra vertus, jis gali būti geru prezidentu, jei save apsups žmonėmis, kurie gali kompensuoti jo aistros deficitą. Bet situacija, kurioje atsidūrusi „Ferrari“ dabar – tai klaidų virtinė, kurios buvo padarytos per 10 metų. Elkannas su tuo taip pat susijęs, tačiau iš jo daryti atpirkimo ožį nevertėtų.

„Ferrari“ savininkai nepatenkinti rezultatais trasoje. Ir jau visai kitas klausimas, ar šie žmonės supranta, ko būtent reikia pergalėms pasiekti. Neprašau ko nors ypatingo, man būtų visiškai pakankama, jei „Ferrari“ prezidentas pergales F-1 laikytų prioritetiniu uždaviniu.

„Ferrari“ pinigų niekada nestokojo. Bet žmogiškasis kapitalas Maranelle pastaruosius dešimt metų visai nebuvo vertinamas. Ir atstatyti jį dabar bus be galo sunku...“


Komentarai (3)
Patirtis
IP: 05c8c3d | 01/10 00:01 Atsakyti
Esu dirbęs, nors trumpai, Italijoje. Galiu pasakyti, kad tai daug potencialo turinti šalis, bet ištaškanti galimybes dėl negebėjimo koncentruotis ir didybės manijos, kad jų dizainas gražus :)
Zilvinas Van
IP: ce0039d | 01/09 15:58 Atsakyti
Na vis
01/09 13:39

Geresnis straipsnis nei komandų rezultatų apžvalga su 0 komentarų :D:D

Jau ką https://www.f1news.ru/ parašo, tai tą ir gauname.
Na vis
IP: aa75622 | 01/09 13:39 Atsakyti
Geresnis straipsnis nei komandų rezultatų apžvalga su 0 komentarų :D:D
×

TOP naujienos