„Liberty Media“ dėl problemų su lenktynių organizatoriais kaltina B. Ecclestone‘ą (9)

„Liberty Media“ dėl problemų su lenktynių organizatoriais kaltina B. Ecclestone‘ą
logo Kovo 12 d. 22:48, abudhabigp.com

Dėl didelių mokesčių ir problemų su lenktynių organizatoriais, F-1 savininkė „Liberty Media“ kaltina buvusį sporto vadovą Bernie Ecclestone‘ą.

Per pastaruosius porą metų „Liberty Media“ pavyko pasirašyti kelis naujus kontraktus su lenktynių organizatoriais. Bet kol kas lieka neaiškus Vokietijos, Ispanijos, Italijos, Meksikos ir Didžiosios Britanijos likimas. Meksikos valdžia atsisakė finansiškai prisidėti prie lenktynių organizavimo. Finansinių problemų turi ir Ispanijos GP organizatoriai.

„Liberty Media“ žiniasklaidos skyriaus vadovo Grego Maffei teigimu, buvęs F-1 vadovas B. Ecclestone‘as daugelį įtikino pasirašyti finansiškai pražūtingas sutartis, o vėliau pats viešai pareiškė, kad daugelis organizatorių moka per daug už tai, kad galėtų surengti F-1 lenktynes.

„Bernie puikiai atliko savo darbą, sakyčiau net per daug gerai. Jis tiesiog pasiėmė iš organizatorių kiekvieną centą. Dabar mes turime kovoti su viso to pasekmėmis. Žmonės žino kainas. Tai, jog Bernie viešai pareiškė, kad visi moka per daug, tikrai mums nepagelbėjo“, - pasakojo G. Maffei.

„Vyriausybės stengiasi atsiriboti nuo tokių sutarčių. Taip pasielgė Meksikos valdžia. Ispanai taip pat turi problemų. Tad atsiranda nauji iššūkiai.“

Paklaustas apie galimus naujus etapus, G. Maffei prasitarė, jog svarstoma galimybė ateityje sugrįžti į Afriką.

„Toliau vyksta derybos dėl lenktynių Majamyje. Bet yra nemažai kliūčių. Svarstėme kitus galimus variantus - apie varžybas Las Vegase. Taip pat diskutavome apie lenktynes Afrikoje.“

„Stengiamės rasti tinkamą balansą. Norime išsaugoti branduolį, vietas, kur esame stiprūs. Žvelgiant iš istorinės pusės, tai būtų vakarų Europa. Kitais metais pirmą kartą surengsime lenktynes Vietname. Svarstome apie antras varžybas Kinijoje bei etapą Afrikoje.“

Komentarai (9)


maxpower
| Kovo 13 d. 18:09
Siaip kas keisciausia tai kad dauguma sutarciu baigiasi ir pati liberty galetu lengvai kaina numust, bet atrodo kad nera labai didelio noro is ju puses :D
ddt
| Kovo 13 d. 17:45
Prasideda :) Padūrė Bernis, jus, Liberty. Jūs su juo pasibylinėkit, jei jau taip. Elonas Musk'as buvo nušalintas nuo pareigų po panašių pareiškimų, kurie realiame pasaulyje laikomi finansinėmis manipuliacijomis, kodėl jūs į eterį svaidotės kaltinimais bet ne perdavėt keisą juristams? Šiaip dabar jau ir mano nuomonė, kad Liberty dabar pradeda ieškoti būdų kaip atsikratyti pirkinio, bet šitas straipsnis irgi buvo didelė klaida, nes po tokių žodžių pelningai parduoti F1 produktą bus beveik neįmanoma, imho
AdressUnknown
| Kovo 13 d. 09:54
Bernie buvo kaip melžėjas mylintis savo karvutes, bet žinantis kada uodegą užlaužti, kada auskarą į nosį į verti ir kada paglostyti. Liberty nori tik pieno, o va karvutės nenori duoti, jos nori Bernie :D
Life
| Kovo 13 d. 09:30
Viskas paprasta, Bernie buvo geras vadybininkas ir su visais susitardavo, o Liberty Media nori tik babkes uždirbti, F-1 jai nerūpi.
Naivus Kvailys
| Kovo 13 d. 09:19
tribeca
| Kovo 13 d. 07:41

Nereikejo jo ismesti ir viskas butu ciki, ismete, o dabar pyksta kad zmogus pirma karta per paskutinius 40 metu tiesa pasake, tai ko jie tikejosi, nesuprantu.

Nebutu viskas ciki. Zmogus pasake, kad visus isdure ir isejo, arba kaip tu sakai butu ismestas. Bernio neliko, bet jo sutartys niekur nedingo.
JBounce
| Kovo 13 d. 09:06
Visi visą laiką žinojo, kad senis užsmaugęs buvo.
darkstar
| Kovo 13 d. 08:53
Jeigu visi supranta kad per dideles kainos tai gal reiketu sumazinti kainas? Nori amerikosai kad orgazinatoriai moketu tiek pat kiek mokejo B.Ecclestonui o talento susitarti neturi. Skamba kad Liberty media ir yra problema.
tribeca
| Kovo 13 d. 07:41
Nereikejo jo ismesti ir viskas butu ciki, ismete, o dabar pyksta kad zmogus pirma karta per paskutinius 40 metu tiesa pasake, tai ko jie tikejosi, nesuprantu.
Subjektyvus
| Kovo 13 d. 06:50
O apie etapa menulyje dar nesvarstoma?
×