Lietuvoje prasidėjo NATO Priešakinių pajėgų bataliono kovinės grupės pratybos, vyks karinės technikos judėjimas keliais

Lietuvoje prasidėjo NATO Priešakinių pajėgų bataliono kovinės grupės pratybos, vyks karinės technikos judėjimas keliais
logo 2023 Kovo 31 d. 12:45, Lietuvos Kariuomenės nuotr.

Kovo 31-ąją dieną, penktadienį, prasidėjo Lietuvoje dislokuotos NATO Priešakinių pajėgų bataliono kovinės grupės pratybos „Rising Bull“. Beveik dvi savaites truksiančiuose mokymuose NATO sąjungininkai treniruosis vykdyti gynybos bei puolimo operacijas.

Nuo balandžio 1-os dienos pratybų dalyviai ir karinė techika iš Ruklos (Jonavos r.) judės į mokymų vietą – Gen. Silvestro Žukausko poligoną (Švenčionių r.). Pasibaigus mokymams – balandžio 11 d. kartinė tehcnika judės iš Gen. Silvestro Žukausko poligono atgal į Ruklą. Technikos kolonos bus lydimos Lietuvos kariuomenės Karo policijos. Iš viso mokymuose dalyvaus 1300 karių ir 250 karinės technikos vienetų.

Šios pratybos yra organizuojamos siekiant tinkamai pasiruošti artėjančioms vienoms didžiausių kasmetinių Lietuvos kariuomenės tarptautinių mokymų, kuriuose „pajėgos prieš pajėgas“ principu treniruosis NATO Priešakinių pajėgų kovinė grupė ir Pėstininkų brigados „Geležinis Vilkas“ Kunigaikščio Vaidoto pėstininkų batalionas.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1859
2. Beržas 1833
3. Tadas Misevičius 1828
4. regdal 1825
5. gytisz 1821