„Lotus“ džiaugiasi pasiekta pažanga (4)

„Lotus“ džiaugiasi pasiekta pažanga
logo 2014 Kovo 29 d. 18:12, LAT Photographic
„Lotus“ komandos specialistas Alanas Permane mano, kad komandos forma gerėja, nepaisant to, kad jos lenktynininkai kvalifikavosi tik 16 ir 17 vietose. „Mes tikrai žengėme žingsnį į priekį. Esu laimingas, kad mūsų bolidai buvo trasoje tada, kai mes to norėdavome. O tai suteikė galimybę sužinoti, kaip pasiekti geresnių rezultatų.“
„Tai buvo sunki kvalifikacija. Maldonado turėjo sukibimo su trasa problemų, nes įveikė mažai ratų treniruotėse. O Grosjeanas puikiai pasirodė pirmojoje dalyje, tačiau jam nepasisekė antrojoje, nes įvyko nesusipratimas dėl padangų keitimo“, – šiek tiek apgailestaudamas dėl rezultatų kalbėjo A. Permane.
„Aišku, norime, kad mūsų bolidai būtų kuo patikimesni ir galėtumėme toliau tobulėti. Šiuo metu tiek Pastoras, tiek Romainas puikiai susidoroja su iškilusiomis problemomis, todėl esame tikri, kad jie pasirodys kaip gali geriausiai“, – sakė „Lotus“ atstovas.
[gallery id=1044 rand=rand]
Su A. Permane nuomone sutiko ir komandos lenktynininkai.
„Buvo didžiulis siurprizas šiandien patekti į antrąją kvalifikacijos dalį. Manau, kad galėjome patekti ir į trečiąją, jei ne nesusikalbėjimas su komanda antrosios dalies pabaigoje, dėl to kada turėčiau grįžti pasikeisti padangų. Akivaizdu, kad progresuojame – šiandien patobulėjome ir neturėjome daug problemų. Norėtųsi, kad taip būtų ir toliau. Bolidas buvo trasoje, kai mes to norėjome, todėl galėjome išbandyti keletą naujovių – kai kurios veikė, kai kurios ne. Pirmoji kvalifikacijos dalis buvo gera, antroji galėjo būti ir geresnė. Tikimės, kad rytoj viskas eisis gerai“, – sakė R. Grosjeanas.
„Važiavau greitąjį ratą, kuris būtų leidęs patekti į antrąją kvalifikacijos dalį, kai buvo pradėta mojuoti raudonomis vėliavomis. Manau, kad su naujomis padangomis išvažiavome šiek tiek per vėlai. Važiavimas tokiomis sąlygomis yra loterija ir mums šiek tiek nepasisekė. Svarbus ir teigiamas dalykas yra tai, kad bolidas veikia gana gerai ir nebuvo jokių didelių problemų, o tai yra labai gerai. Esame laimingi ir tikimės, kad tai yra didelis žingsnis į priekį“, – teigė P. Maldonado.
[picture id=64186 width=468 height=58]


Komentarai (4)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Lexxus
| 03/29 23:21 Atsakyti
Būtų dar geriau jei RG nebūtų grybo supjovęs...
SB
| 03/29 22:07 Atsakyti
Nebuvo Romainas toli dešimtuko. Žiūrėsim, kas dėsis sausu oru toliau.
vivec
| 03/29 18:35 Atsakyti
e o kur v10 ferraris dingo? :(
MisterCow
| 03/29 18:14 Atsakyti
Nuotrauka į tema.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas