„Lotus“ sudarė sutartį su pirmuoju lenktynininku (5)

„Lotus“ sudarė sutartį su pirmuoju lenktynininku
logo 2009 Lapkričio 15 d. 14:58, Sinar Harian
„Lotus“ komandos vadovas Tony Fernandesas paskelbė apie sutarties sudarymą su pirmuoju ekipos lenktynininku. Jo asmenybė kol kas neįvardinama, o realiausiu kandidatu yra laikomas Jarno Trulli.
„1Malaysia Formula 1 Team“, taip pat žinoma kaip „Lotus“, pasamdė pirmąjį lenktynininką. Greitai apie tai bus paskelbta viešai. Svajonė tęsiasi“, - savo „Twitter“ pranešimų sraute paskelbė malaizietis.
Pagrindiniu pretendentu kitais metais lenktyniauti „Lotus“ gretose yra laikomas J. Trulli, šiemet atstovavęs palikti „Formulę-1“ nusprendusiai „Toyota“ komandai. Italas palaiko puikius santykius su ekipos technikos vadovu Mike'u Gascoyne'u – jiems kartu teko dirbti „Jordan“, „Renault“ ir „Toyota“ gretose.
„Jei mums pavyks gauti vaikiną, kuris tai daro jau ilgą laiką, tai bus fantastiška, nes patirties nusipirkti neįmanoma, o jis galėtų padėti mums tobulinti bolidą ir vystyti komandą. Jis taip pat galėtų mums pagelbėti ir po lenktynių, prisidėdamas lenktynininkų vystymo srityje“, - šią savaitę pareiškė T. Fernandesas.
„Kalbant apie antrąjį lenktynininką, manau, kad būtų gerai gauti ką nors jauno, nes jei darai ką nors penkiolika metų, atsiranda šiek tiek cinizmo, viskas ima kartotis. Jei esi energingas jaunas vaikinas, tuomet tokių problemų nebūna“, - sakė komandos vadovas, išgarsėjęs sėkmingu „Air Asia“ avialinijų įkūrimu.
„Apskritai, sprendimą dėl to paliksiu Mike'ui ir komandai“, - pridūrė jis.
M. Gascoyne'as, savo ruožtu, anksčiau buvo išreiškęs pageidavimą, kad komandoje važiuotų du patyrę lenktynininkai.
„Lotus“ komandos atstovai pridūrė, kad ekipai nebūtinas lenktynininkas iš Malaizijos, o perspektyviausiu malaiziečiu laikomas Fairuzas Fauzy greičiausiai gaus piloto bandytojo ar atsarginio lenktynininko poziciją.

Komentarai (5)
Trolyte
| 11/16 10:05 Atsakyti
Kažin, kodėl neatskleidžia kas tas lenktynininkas.. Jei jau pasirašė sutartį, tai kam slėpti?:}
moderator La Form
| 11/15 23:05 Atsakyti
Ar tik nebus tas antras pilotas K. Clienas.
Zeto
| 11/15 17:53 Atsakyti
Man jie niekada nebus Lotus
KRS-One
| 11/15 15:04 Atsakyti
kobayashi gal irgi vieta gaus
zemeriukas
| 11/15 15:01 Atsakyti
Įdomu trull'is i lotus kas bus antrasis pilotas?
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas