Lyg iš giedro dangaus: L. Hamiltonas 2025 metais papildys „Ferrari“ (69)

Lyg iš giedro dangaus: L. Hamiltonas 2025 metais papildys „Ferrari“
logo Vasario 01 d. 09:40, Mercedes-Benz Grand Prix Ltd nuotr.

„Formulės-1“ pasaulį artimiausiu metu gali sudrebinti labai, labai didelė žinia.

„Formu1a.uno“ puslapio žurnalistai Giuliano Duchessa ir Piergiuseppe Donadoni skelbia, kad Lewisas Hamiltonas 2025 metais gali papildyti „Ferrari“ ekipą.

Vieni patikimiausių „Formulės-1“ žurnalistai prideda, kad viskas vystosi labai dideliu greičiu. Dėl šios priežasties artimiausiu metu gali į viešumą išeiti net oficialus pranešimas.

2024 metų sezoną L. Hamiltonas važiuotų „Mercedes“ ekipoje, o po to jis „Ferrari“ komandoje pakeistų Carlosą Sainzą.

Ispanas kurį laiką yra siejamas su išvykimu iš legendinės Italijos komandos. Jis yra siejamas su „Sauber“ projektu bei „Audi“. 

Prieš šiuos gandus taip pat puikiai žinomas „Formulės-1“ žurnalistas Willas Buxtonas buvo užsiminęs apie rinką drebinančius gandus. Skirtingai nuo situacijos, kuri susidarė praeito sezono vidury, šįkart žiniasklaidoje pasirodė realūs gandai.

Ketvirtadienio rytą šią žinią oficialiai patvirtino „Sky Sports“ bei Anglijos žiniasklaida. „Ferrari“ prieš sezono pradžią nori tai paskelbti oficialiai. Komentarai (69)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Ne
IP: 30bbd1e | 02/01 12:55 Atsakyti
SethFin
02/01 12:46

Kokia gėda bus matyti šita apsivogusi feika už Ferrario vairo. Juod... skaityti daugiau

Nenuplaunama gėda yra tavo tėvams, kai tave pagimdė :)
Alienzoo
IP: d51c68c | 02/01 13:40 Atsakyti
Vilniuj juokdavomės iš tuteišų, kad vienam sakiny trijų kalbų žodžiai, tada seka lenkiškas sakinys, kol užsimiršta koks žodis, prisimena jį rusiskai, tai tęsia rusiškai, kol greičiqusiai ką nors prisimena lietuviškai. Taip ir kalba, dabar visi ,,modernūs" taip kalba tik šokinėja tarp anglų ir lietuvių kalbų. Bet atrodo taip pat kvailai, kaip ir tuteišai
Karzygis
IP: 64ae845 | 02/01 10:09 Atsakyti
Klepsidra
02/01 09:57

goes well in line su vakarykste istorija, kad Elkannas liepe buildinti... skaityti daugiau

I mean, feministic reasons, kad kas antras zodis angliskas?
Aha
IP: 30bbd1e | 02/01 10:22 Atsakyti
Karzygis
02/01 10:09

I mean, feministic reasons, kad kas antras zodis angliskas?

Šiuolaikiškumas pasireiškia, būtų matyt gėda lietuviškai rašyti "buildinti", nors net realiai trumpesnis žodis :)
La Form
IP: 0fbd61a | 02/01 11:27 Atsakyti
„laikraštis, kuris įprastai neblogai žino“, „Patikimi šaltiniai praneša“, „Vieni patikimiausių „Formulės-1“ žurnalistai“... tiek daug patikimų šaltinių, jog net sunku išsirinkt, kuris iš jų patikimesnis.

Skaitant gana skurdoką italų paskelbtą naujieną, kurioje nieko naujo neparašyta, pasigedau esminių dalykų. Pvz., kodėl „vieni patikimiausių“ žurnalistų nepaaiškina, kodėl pasirašius sutartį su C. Leclercu, komandai staiga prireikė L. Hamiltono? Jeigu tiki jaunu sportininku, sutinki jam mokėti dideles sumas pinigų ir pasiūlai ilgalaikę sutartį, kam dar reikia Hamiltono? Ir kodėl Hamiltonas, prieš pusę metų pasirašęs dviejų metų trukmės sutartį, naujam sezonui dar neprasidėjus, staiga nusprendė, jog nori į „Ferrari“? Kokia to priežastis? Naujo automobilio spalva nepakankamai juoda? Reddite perskaitė, kad „Ferrari“ po metų bus stipresnė už „Mercedes“? Net jei Hamiltonas ir nusprendė pereiti į „Ferrari“, tikrai ne tam, kad užimtų C. Sainzo vietą ir būtų Nr. 2.
Dabar viskas gavosi taip, jog po to, kai „Twitteryje“ žinutę parašė „puikiai žinomas žurnalistas“, „vieni patikimiausių žurnalistų“ į tai sureagavo ir šiandien parašė naujieną, kurioje pateikė informaciją, kurią visi žino: „Ferrari“ neseniai pasirašė sutartį su C. Leclercu, F. Vasseuras pernai kalbėjosi su L. Hamiltonu, F. Vasseuras yra dirbęs su L. Hamiltonu žemesnės kategorijos čempionatuose.
Manau, kad būtų verta palaukti, ką šiuo klausimu pasakys kiti labai patikimi šaltiniai.
Klepsidra
IP: f493dd1 | 02/01 09:57 Atsakyti
goes well in line su vakarykste istorija, kad Elkannas liepe buildinti komanda apie Leclerca. Taip ir darys - paims Hamiltona uz 55m per metus
Black_Death
IP: 320ecd2 | 02/01 12:16 Atsakyti
John
02/01 12:08

didesne samone nes 2026 ateina naujas reglamentas prismink kaip jis i ... skaityti daugiau

Ne reikia bla bla bla... jis kaip ir dauguma eina i ferrari nukaršti ir baigti karjerą!
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. booraz 0
2. Aurimas8908 0
3. molinis_e 0
4. Aušrius Kučinskas 0
5. tukas21 0