M. Andretti: „Ferrari“ turėtų tiekti variklius ir važiuokles „IndyCar“ komandoms

M. Andretti: „Ferrari“ turėtų tiekti variklius ir važiuokles „IndyCar“ komandoms
logo 2020 Gegužės 10 d. 23:39, Ferrari

F-1 čempionas Mario Andretti mano, kad „Ferrari“ turėtų apsvarstyti galimybę tiekti ne tik variklius, bet ir važiuokles „IndyCar“ čempionato komandoms.

Paskutinį kartą „Fiat“ šeimos narė „Alfa Romeo“ motorus JAV ekipoms tiekė 1989-1991 metais. Dar anksčiau „Ferrari“ rimtai svarstė galimybę dalyvauti „IndyCar“ čempionate. Italai net buvo sukūrę bolidą 637, kurį Fiorano trasoje išbandė Michele‘is Alboreto.

M. Andretti, vienas iš keturių sportininkų, kuriam pavyko triumfuoti F-1 ir „IndyCar“ čempionatuose, siūlo susitikti „Ferrari“ ekipos vadovui Mattia Binotto su naujuoju „IndyCar“ savininku Rogeriu Penske.

„Turėti „Ferrari“ čempionate būtų nuostabu. Jie galėtų tiekti ne tik variklius, bet ir važiuokles“, - italų leidiniui „Gazzetta dello Sport“ sakė M. Andretti.

„Akivaizdu, kad taisykles reiktų pakeisti, bet aš tikrai norėčiau pamatyti italų dvikovą - „Dallara“ prieš „Ferrari“. Išaugtų susidomėjimas čempionatu. Bet, kad tai taptu realybe, reikia koreguoti taisykles. Binotto turėtų atvykti pas Rogerį Penskę ir pasiūlyti tokią idėją.“

Teigiama, kad „Fiat Chrysler Automobiles“ (FCA) vedė derybas su „IndyCar“ dėl variklių tiekimo, kurie būtų buvę paženklinti „Alfa Romeo“ ženklu. Bet mirus FCA vadovui Sergio Marchionne, derybos sustojo, o JAV projektui galėję atitekti pinigai buvo skirti F-1 „Sauber“ komandai.


Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas