M. Andretti tiki M. Schumacherio pajėgumu

M. Andretti tiki M. Schumacherio pajėgumu
logo Sausio 24 d. 13:03, Haas / LAT Photo

Šių metų sezoną Mickas Schumacheris praleis ant „Mercedes“ komandos atsarginių pilotų suolelio. Tačiau bÅ«ti atsarginiu vienoje iš „top“ komandų yra kur kas geriau nei visai neturėti jokio darbo. Nors, žinoma, septyniskart pasaulio čempiono sÅ«nus svajoja sugrįžti lenktyniauti į „Formulę-1“ ir legendinis amerikiečių lenktynininkas Mario Andretti neabejoja, kad Mickui pavyks tai padaryti.

„Esu įsitikinęs, kad jį kuri nors komanda 2024 m. tikrai pakvies. Tokie talentai paparsčiausiai taip lengvai nenueina nuo scenos, - kalbėjo F-1 1978 metų pasaulio čempionas RTL televizijai. - Manau, kad pernai Mickas gerokai pasitempė, tai niekam nekelia jokių abejonių ir tai matyti pagal jo rezultatus. Apskritai Schumacherių pavardė visada asocijuojasi su pergalėmis. Manau, kad Mickas tuo tikrai didžiuojasi“.

Taip pat M. Andretti neabejoja, kad „Mercedes“ komanda po pernai metų nesėkmės padarys viską, kad susigrąžintų prarastas pozicijas: „Nereikia abejoti, kad jie dės visas pastangas atsilošti ir anksčiau tai jiems visada pavykdavo.

Ä®sivaizduokite, 2023 m. sezone kovose del pergalių dalyvaus trys komandos, o į šÄ¯ ginčą dar karais įsivels ir ketvirta ekipa – pavyzdžiui, „McLaren“. Arba „Aston Martin“, jei jiems pavyks viską tinkamai sukoncentruoti, nes ši ekipa baigia naujosios bazės statybas, be to, pas juos šiemet lenktyniaus Fernando Alonso“.

Mercedes-AMG Petronas Formula One Team
Komanda: Mercedes-AMG Petronas Formula One Team 2023 sezono taškai: 5
Variklis: Mercedes Važiuoklė: W13
Plačiau
Mickas Schumacheris
Pilotas: Mickas Schumacheris 2023 sezono taškai:
Komanda: Haas Amžius: 24 m.
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 2883
2. redworm 2851
3. Valerijonas 2848
4. berta 2847
5. Valode 2778