M. ben Sulayemas: aš neatleidau M. Masi (4)

M. ben Sulayemas: aš neatleidau M. Masi
logo Gegužės 17 d. 10:13, FIA

FIA prezidentas Mohammedas ben Sulayemas leido suprasti, kad Michaelas Masi iki šiol dirba federacijoje ir gali bÅ«ti pritrauktas dirbi varžybose, jei tokia bÅ«tinybė atsiras.

Michaelas Masi, mirus Charlie Whitingui, dvejus metus užėmė FIA lenktynių direktoriaus postą, tačiau nevienareikšmiškas sprendimas, kurį jis priėmė pernai metų finalo Abu Dabyje metu, sukėlė labai aštrią reakciją automobilių sporto pasaulyje ir galiausiai australas buvo nušalintas nuo pareigų.

Tačiau, kaip rašo britų „The Daily Mail“, M. Masi iki šiol gauna atlyginimą iš FIA ir, federacijos prezidento žodžiais tariant, ateityje jo paslaugos gali bÅ«ti reikalingos.

Pokalbyje su laikrašÄiu FIA vadovas Ben Sulayemas sakė: „Aš neatleidinėjau M. Masi. Jis buvo perkrautas darbu kaip FIA saugumo delegatas ir kaip lenktynių direktorius. Jis padarė klaidą. Bet mes niekada nesakėme, kad Masi daugiau nebendradarbiauja su federacija.

Aš taip nesielgiu. Aš branginu net tuos specialistus, kurie už mane nebalsavo. Mes mąstome visos organizacijos masteliais, o ne užsiimame konkrečiais asmenimis. Aš gerai nepažįstu M. Masi. Sprendimai, susiję su jo klaida, buvo priiminėjami FIA Pasaulinės autosporto tarybos mastu.

Prieš kelias dienas aš bendravau su Michaelu. Asmeniškai aš neturiu jokios priešpriešos tiek jam, tiek bet kuriam kitam federacijos bendradarbiui. Jis įeina į FIA darbuotojų sąrašÄ… ir ateityje mes galėsime jį panaudoti. Jis gali bÅ«ti dar reikalingas. Mes esame atviri įvairiausiems variantams. MÅ«sų F-1 lenktynių direkcijos struktÅ«ra buvo neteisingai organizuota. Ir nors pasamdėme du naujus direktorius, nepasakyčiau, kad dabar viskas yra idealu.

Bet mes negalime nueiti į prekybos centrą ir nusipirkti ten naujus gerus teisėjus. Mums reikia žmonių su tvirtu charakteriu, sugebančių priimti sąžiningus sprendimus, bet kartu jie privalo bÅ«ti labai kantrÅ«s. Pavyzdžiui, teisėjavimui aš galvoju pritraukti ralio šturmanus, nes jie turi visapusišką profesionalų pasirengimą ir mes galėsime juos apmokyti teisėjavimo specifikos. Mums reikia daug gerų specialistų.

Kadrų deficitą FIA reikia spręsti. Manau, kad mums reikia mažiausiai trijų naujų lenktynių direktorių ir idealiu atveju juos reikia parengti kito F-1 sezono pradžiai“.


Komentarai (4)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Hat
IP: a1864ae | 05/20 06:31 Atsakyti
Nepadare Masi klaidos, nepadare.Cia mano nuomone.Kaip atrodytu finisas , jeigu visi ramiai dariedetu?
BET
IP: 8c6f269 | 05/17 15:47 Atsakyti
sutikite, kad praeitą sezoną Masi į žurnalistų klausimus apie sprendimus lenktynėse atsakinėjo nudilintais, praktiškai tais pačiais sakiniais... O kai dar sudirbo HAM lenktynes, tai jam iš vis F1 ne vieta. Čia tik mano nuomonė.
Subjektyvus
IP: 77ed850 | 05/17 13:38 Atsakyti
John
05/17 12:06

Ir pasikeite kazkas atejus naujam Prezidentuj naujam direktoriuj sporto ogi nieko. Kaip buvo daroma klaidu taip ir daroma ir siame sezone, tik dar nepasieke kulminacijos.

o kokiu pasikeitimu tau reikia? kad niekas klaidu nedarytu? tai pabandyk isivaizduoti toki fantastiska scenariju, kad VISI suvaziuoja BE KLAIDU! nuobodybiu nunobodybe butu. butent klaidos ir daro sporta idomu. o naujo prezidento pliusas yra bent jau tai, kad jis tas klaidas pripazista ir deklaruoja, kad stengsis jas taisyti. kiek tai nuosirdu ir ar bus efektinga, cia jau kitas klausimas.
John
IP: fff6076 | 05/17 12:06 Atsakyti
Ir pasikeite kazkas atejus naujam Prezidentuj naujam direktoriuj sporto ogi nieko. Kaip buvo daroma klaidu taip ir daroma ir siame sezone, tik dar nepasieke kulminacijos.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas