M. Binotto: bolido problemų dar neišsprendėme (2)

M. Binotto: bolido problemų dar neišsprendėme
logo 2019 Birželio 13 d. 21:17, Ferrari

Nepaisant pademonstruotos geros formos Kanadoje, „Ferrari“ vadovas Mattia Binotto teigia, kad komandai dar nepavyko išspręsti esminių problemų.

Italų ekipos pilotas Sebastianas Vettelis Monrealio trasoje iškovojo „pole“ poziciją, o lenktynėse finišavo pirmas. Tik pritaikius baudą vokietis buvo nustumtas į antrą vietą.

M. Binotto teigimu, „Ferrari“ Kanadoje gerai pasirodė dėl trasos charakteristikų, o problemos su padangomis niekur nedingo.

„Mes žinome, kad tai buvo trasa, kurioje didesnį vaidmenį vaidino variklio galia. Ir ten buvo labiau svarbus galinių, o ne priekinių padangų sukibimas. Tad trasa labiau panaši į Bahreino nei į Barselonos“, - pasakojo M. Binotto.

„Žinojome, kad Kanadoje būsime arčiau „Mercedes“, bet nežinojome tiksliai koks bus tas skirtumas. Manau, kad penktadienį jiems buvo sunkiau. O vėliau, su kiekviena diena, trasoje vis gerėjant situacijai, mums pavyko susitvarkyti su savo problemomis. Bet bolidas, tiesą pasakius, niekuo nesiskiria nuo to, kurį naudojome Ispanijoje. Nuo tada neįdiegėme nė vieno atnaujinimo. Tad problemos, su kuriomis teko susidurti iki šiol, niekur nedingo.“

„Turime labiau padirbėti ir patobulėti, nes vyks lenktynės trasose, kurios nebus panašios į Monrealio žiedą. Turime kovoti ir priešinti varžovams.“


Komentarai (2)
YZF
| 06/14 10:51 Atsakyti
Bent jau nemeluoja ir sako kaip yra. Ne taip kaip ankstesni statytiniai - 'turesime atnaujinimu'. (kokiu? lipdukus naujus uzklijuos ant galinio sparno?)
fasten
| 06/14 00:17 Atsakyti
Įdomu... Bolidas niekuo nesiskiria nuo to, kuri naudojime Ispanijoje.
Na gal padirbėkite, kad skirtųsi 😀
×

TOP naujienos