M. Binotto dėl pralaimėjimo Kanadoje apkaltino C. Sainzą

M. Binotto dėl pralaimėjimo Kanadoje apkaltino C. Sainzą
logo 2022 Birželio 20 d. 09:26, Ferrari

Monrealyje Carlosas Sainzas nuvažiavo bene pačias geriausias lenktynes šiame sezone, bet nugalėti Kanados GP nesugebėjo. Iš pradžių jis suklydo kvalifikacijoje, parodydamas tik trečią laiką. Kaip tvirtina „Ferrari“ vadovas Mattia Binotto, Sainzas antrą kartą suklydo jau lenktynėse, kai jis turėjo paskutinį šansą aplenkti pirmavusį Maxą Verstappeną.

„Carlosas jaučiasi labiau užtikrintas prie naujo bolido vairo, jis geriau tvarkosi su darbu nei sezono pradžioje, - pasakojo M. Binotto. - Jis buvo labai greitas ir mes žinojome, kad kai tik jis aplenks Fernando Alonso, tai galės pakovoti dėl pergalės. Pikta, kad mes Kanadoje buvome greitesni, tačiau tik 0,1-0,2 sek. rate, o to buvo mažai.

Manau, kad Sainzas brangiai sumokėjo už šeštadienio kvalifikaciją, o tai pavirtina seną taisyklę apie tai, kad visą savaitgalį reikia važiuoti idealiai.

Prieš pabaigą Sainzas atakavo, bet jam kiekvienai atakai reikėdavo apie dviejų ratų pasiruošimo. Gaila, bet paskutiniame bandyme jis suklydo viename iš posūkių ir tai neleido jam pasinaudoti paskutiniu šansu“.

Kitą „Ferrari“ pilotą – Charlesą Leclercą, kuris startavo iš paskutinės eilės ir pasiekė net penktosios vietos, M. Binotto labiausiai gyrė.

Šį savaitgalį Charlesas buvo besivejančio vaidmenyje, bet mums buvo svarbu uždirbti kuo daugiau taškų, - sakė M. Binotto. - Ir mes tikrai į komandos kraitį įdėjome daug taškų, o tai buvo svarbu, nes reikėjo įrodyti, kad mes turime ne daugiau patikimumo problemų nei kitos komandos.

Mašinos patikimumas niekada nėra garantuotas. Mes žinojome, kad praėjusiame etape turėjome problemų, kurias stengėmės kuo greičiau išspręsti.

Žinojome, kad Leclercui Monrealyje svarbiausia bus kantrybė ir mokėjimas išlaukti. Bet pakliuvęs į bolidų „traukinį“, kai kiekvienas naudojo DRS, jis kartais negalėjo aplenkti. Todėl esame patenkinti jo penkta vieta“.

Scuderia Ferrari
Komanda: Scuderia Ferrari 2024 sezono taškai: 302
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: F1-75
Plačiau
„Circuit Gillles Villeneuve", Monrealis
Trasa: „Circuit Gillles Villeneuve", Monrealis (Kanados GP)
Ilgis: 4,361 km Ratų skaičius: 70
Plačiau


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2118
2. mantioras 2064
3. Beržas 2063
4. Valode 2062
5. Giriby 2061