M. Binotto: „Ferrari“ forma nėra tokia bloga, kaip atrodo (28)

M. Binotto: „Ferrari“ forma nėra tokia bloga, kaip atrodo
logo 2019 Balandžio 30 d. 08:33, Ferrari

„Ferrari“ vadovas Mattia Binotto pareiškė, kad komandos forma nėra tokia bloga, kaip galbūt atrodo.

Italų ekipa vis dar siekia savo pirmosios pergalės šiemet, kai tuo tarpu „Mercedes“ jų jau iškovojo keturias ir visos keturios iki šiol įvykusios lenktynės baigėsi „Sidabrinių strėlių“ dubliais.

Po bandymų Barselonoje „Ferrari“ sezoną pradėjo būdama favoritė. Bet iki šiol komandos pilotai iškovojo tik vieną „pole“ poziciją, du kartus užfiksavo geriausią rato įveikimo laiką ir tris kartus lipo ant paskutinio apdovanojimų pakylos laiptelio.

„Jau įvyko keturios lenktynės ir „Ferrari“ neiškovojo nė vienos pergalės. Tuo tarpu „Mercedes“ laimėjo keturis kartus. Be jokios abejonės jie yra labai stiprūs“, - sakė M. Binotto.

„Akivaizdu, kad jie turi truputi geresnį bolidą. Bet skirtumas tikrai nėra toks didelis. O iškovoti taškai neatspindi tikrojo bolido potencialo.“

„Ferrari“ paskutinį kartą titulą iškovojo 2008 metais. Tuo tarpu „Mercedes“ čempione tapo kasmet nuo 2014 m. Iki sezono pabaigos likus 17 lenktynių, dvi ekipas konstruktorių įskaitoje jau skiria 74 taškai.

„Jiems labai gerai sekasi demonstruoti greitį tada, kai tai mažiausiai yra svarbu“, - sakė F-1 čempionas Damonas Hillas.

Tuo tarpu M. Binotto teigimu, Azerbaidžane vykusių važiavimų metu „Ferrari“ komandai netrūko greičio.

„Kvalifikacijoje Charlesas turėjo galimybę iškovoti „pole“ poziciją, bet patyrė avariją. Jei turi tokį greitą bolidą, su kuriuo gali kovoti dėl „pole“, reiškia, kad turi gerą automobilį. Taip, lenktynėse mes nebuvome tokie greiti kaip „Mercedes“. Bet finišavome nuo jų atsilikę mažiau nei 20 sek.“

Komentarai (28)


SmOg3R
| 2019 Gegužės 01 d. 13:22
burzumas
| 2019 Gegužės 01 d. 12:22

O jų įžvalgos yra tokios pat kaip ir eilinio žiūrovo - tik oficialios ir per tv:)

Žmonės keliauja į lenktynes ir kalba su komandų nariais ("off the record" taip pat) ne kad savo nuomonę išsakyt. Tai ką paminėjau yra iš esmės ne kas kita kaip faktai. Atšalus trasa labiau tiko mersams, LEC buvo greitesnis vieno rato režime, mersai apgavo Ferrari Q3 metu ir išvažiavę iš boksų nusuko į šoną dėl ko Bottas gavo "tow" iš McLaren, Lewisas iš Botto o Vettelis negavo išvis.
burzumas
| 2019 Gegužės 01 d. 12:22
SmOg3R
| 2019 Gegužės 01 d. 09:55

Baku Ferrari turėjo greičiausią bolidą bet - a) atidėta Q3; b) LEC avarija ir nedalyvavimas Q3; c) Mersų "dummy" ir nedavimas Vetteliui slipstream Q3 nulėmė kad pole nebuvo. PS. ne mano, o žinomų F1 apžvalgininkų įžvalgos.

O jų įžvalgos yra tokios pat kaip ir eilinio žiūrovo - tik oficialios ir per tv:)
SmOg3R
| 2019 Gegužės 01 d. 09:55
Baku Ferrari turėjo greičiausią bolidą bet - a) atidėta Q3; b) LEC avarija ir nedalyvavimas Q3; c) Mersų "dummy" ir nedavimas Vetteliui slipstream Q3 nulėmė kad pole nebuvo. PS. ne mano, o žinomų F1 apžvalgininkų įžvalgos.
Kubietis
| 2019 Balandžio 30 d. 21:10
Ferrari primena Vilniaus Ryto krepšinio komandą. Nepaėjus sezonui, aukščiausius postus užimantys asmenys apipilami srutomis ir atleidžiami. Ir taip kiekvienais metais. Su tokiu požiūriu nieko nepasieksi.
Tech
| 2019 Balandžio 30 d. 20:08
Aisku, kad butu greitesni, jei patys nezlugdytu Leclerco
31m
| 2019 Balandžio 30 d. 20:05
Forma nebloga Ferrrari, tik jis pats kaip vadovas niekam tikes. inzinierius geras nieko nesakau.O strategai tiesiog legendiniai idiotai.
fasten
| 2019 Balandžio 30 d. 18:48
Man patinka, kad ferma vis teisinasi dėl Lec: tai dėl strategijos, tai dėl komandinių nurodymu. Vaikis abejingų nepalieka.
burzumas
| 2019 Balandžio 30 d. 18:32
ksdkdk
| 2019 Balandžio 30 d. 13:21

"Jei turi tokį greitą bolidą, su kuriuo gali kovoti dėl „pole“, reiškia, kad turi gerą automobilį".

Turbūt kad Mercedes ne viską išnaudoja. Nes Ferrari kaip "apsitriede" spaudžia, o Vettel bando Mercedes stiliumi davazineti ir žiūri kiek atsiliks. O po lenktyniu ferrari dziaugiasi, kad mažiau nei 20 sekundžių atsiliko:))) ir išvis tegu jie džiaugiasi, kad Red Bull nespurtuoja:) be to bahreine sudegino visa kura, o po to vilkosi iki pabaigos kad davaziuotu:))
Vytispagonia
| 2019 Balandžio 30 d. 18:00
Nio 1992 nebuvai praleidęs nei vieno gp iki monzos.pernai, neskaitant gyvai matytų lenktynių......nu bet šiemet......jau naku nržiūrėjau.....ką daro fia? Papildomus daviklius įdedinėja ir prieš kiekvienas varžybas fr variklį tyrinėja.....gal laikas pažiųrėt į mb pakabą ir 4ws?
Vytispagonia
| 2019 Balandžio 30 d. 17:48
Ko nieks nereaguojat į mano emocinnnį vėmalą, a? Šių metų sezonas toks, kokio dar nebuvo....net sena/prostas tokių dubblių neimdavo....nu jo dar mansellas (iškeltų rankų čempionas) ir pattezė, tingiu google ieškot,bet ir jie 1992 turėjo daug dublių.....
Kaip manot Bellas geras? 4ws gerai varo? Fia zigeba tik ferus dusint? Nu jovBrawn gerai pardavė tyrell/bar honda komandą
×

F-1.lt pulsas