M. Binotto: „Ferrari“ forma nėra tokia bloga, kaip atrodo

logo 2019 Balandžio 30 d. 08:33, Ferrari

„Ferrari“ vadovas Mattia Binotto pareiškė, kad komandos forma nėra tokia bloga, kaip galbūt atrodo.

Italų ekipa vis dar siekia savo pirmosios pergalės šiemet, kai tuo tarpu „Mercedes“ jų jau iškovojo keturias ir visos keturios iki šiol įvykusios lenktynės baigėsi „Sidabrinių strėlių“ dubliais.

Po bandymų Barselonoje „Ferrari“ sezoną pradėjo būdama favoritė. Bet iki šiol komandos pilotai iškovojo tik vieną „pole“ poziciją, du kartus užfiksavo geriausią rato įveikimo laiką ir tris kartus lipo ant paskutinio apdovanojimų pakylos laiptelio.

„Jau įvyko keturios lenktynės ir „Ferrari“ neiškovojo nė vienos pergalės. Tuo tarpu „Mercedes“ laimėjo keturis kartus. Be jokios abejonės jie yra labai stiprūs“, - sakė M. Binotto.

„Akivaizdu, kad jie turi truputi geresnį bolidą. Bet skirtumas tikrai nėra toks didelis. O iškovoti taškai neatspindi tikrojo bolido potencialo.“

„Ferrari“ paskutinį kartą titulą iškovojo 2008 metais. Tuo tarpu „Mercedes“ čempione tapo kasmet nuo 2014 m. Iki sezono pabaigos likus 17 lenktynių, dvi ekipas konstruktorių įskaitoje jau skiria 74 taškai.

„Jiems labai gerai sekasi demonstruoti greitį tada, kai tai mažiausiai yra svarbu“, - sakė F-1 čempionas Damonas Hillas.

Tuo tarpu M. Binotto teigimu, Azerbaidžane vykusių važiavimų metu „Ferrari“ komandai netrūko greičio.

„Kvalifikacijoje Charlesas turėjo galimybę iškovoti „pole“ poziciją, bet patyrė avariją. Jei turi tokį greitą bolidą, su kuriuo gali kovoti dėl „pole“, reiškia, kad turi gerą automobilį. Taip, lenktynėse mes nebuvome tokie greiti kaip „Mercedes“. Bet finišavome nuo jų atsilikę mažiau nei 20 sek.“