M. Binotto: nauji bolidai bus 1,5 sek. lėtesni (4)

M. Binotto: nauji bolidai bus 1,5 sek. lėtesni
logo Vasario 17 d. 15:28, Ferrari

„Ferrari“ atlikusi pirmuosius bandymus paskaičiavo, kad 2019 m. F-1 bolidai bus 1,5 sek. lėtesni.

Šiemet įsigaliojo naujos aerodinamikos taisyklės. Tad ant bolidų bus sumontuoti paprastesni priekinis ir galinis sparnai, stabdžių aušinimo sistemos bei kiti elementai.

„Mes prognozavome, kad bolidai šiemet bus 1,5 sek. lėtesni. Išbandę savo automobilį vėjo tunelyje, tos prognozės pasitvirtino“, - sakė „Ferrari“ vadovas Mattia Binotto.

‚Palyginus su praėjusių metų automobiliais, naujieji bolidai yra sunkesni, o aerodinamika, ypač priekinis sparnas, tapo daug paprastesnis. Daugelis spėjo, kad skirtumas bus 1,5 sek. ir tie spėjimai pasitvirtino.“

„Tad dabar, bolido tobulinimo periodo metu, visis stengsis susigrąžinti tą 1,5 sek. Kaip kitiems sekėsi šitoje srityje, sužinosime tik bolidams išvažiavus į trasą.“

Komentarai (4)


bmw v8
| Vasario 17 d. 19:33
Red Bull jau pernai galėjo dominuoti su šių metų aero :D
draiveris
| Vasario 17 d. 18:44
Bulliai gyresi, kad neturi tokiu problemu ir atlose visa praejusio sezono greiti.
db
| Vasario 17 d. 18:32
lol, visi stengsis susgrąžinti kažkokias 1,5 sekundės? Man atrodo tiesiog stengsis aplenkti varžovus ir tiesiog važiuoti kaip įmanoma greičiau, niekam neįdomu tas prarastas laikas su pernai lyginant, reik lygintis su varžovų šių metų greičiau.

Arba visi atlošę 1,5 s eis ledų valgyt ramiai
kart
| Vasario 17 d. 15:42
Toks ispudis susidaro, kad Binotto interviu bus vieni idomesniu. Kalba nemazai apie technine puse ir gana aiskiai viska desto, skirtingai nuo Arivabenes pas kuri viskas buvo labai abstraktu.
×