M. Binotto: Silverstounas nebus mūsų bolidui palanki trasa (3)

M. Binotto: Silverstounas nebus mūsų bolidui palanki trasa
logo Liepos 09 d. 20:09, Ferrari

Ferrari“ vadovo Mattia Binotto teigimu, Silverstouno trasa, kurioje šį savaitgalį vyks F-1 lenktynės, nebus palanki komandos bolidui.

Pastarosiose dvejose lenktynėse italų ekipos pilotams gerai sekėsi. Kanadoje ir Austrijoje ilgą laiką pirmavo Sebastianas Vettelis ir Charlesas Leclercas. Ir tik dėl teisėjų sprendimų pilotams nepavyko iškovoti po pergalę.

Pernai Silverstoune nugalėjo minėtasis S. Vettelis. M. Binotto mano, kad komandai šį kartą toje pačioje trasoje bus sunku kovoti dėl aukščiausių rezultatų.

„Nesitikime, kad Silverstouno trasa bus palanki mūsų bolidui. Bet kaip jau ne kartą matėme, jėgos balansas gali greitai pasikeisti, dažniausiai netikėtai“, - kalbėjo M. Binotto.

Italas prasitarė, kad į Silverstouną komanda atsiveš bolido atnaujinimų.

„Tobulindami savo bolidą, į Silverstouną atsivešime keletą smulkių aerodinaminių naujovių. Savaitgalio metu taip pat vėl bandysime geriau perprasti automobilį ir naujoves, kurias įdiegėme iki šiol.“

„Ferrari“ komanda konstruktorių įskaitoje užima antrą vietą ir nuo pirmaujančios „Mercedes“ atsilieka 135 taškais.

Komentarai (3)


Accadia
| Liepos 10 d. 17:15
Binotto protingai elgiasi, kalbėdamas konservatyviau. Kam žadėti neišpildomų dalykų. Laukiame lenktynių!
bravo30
| Liepos 09 d. 22:47
na va pagaliau tiesa pradejo kalbeti.
Seniai reikejo pudrinti galvas konkurentams kokie jie greiti ir kad ferrari reik pasitemptiz
Pavlikas_Marozov
| Liepos 09 d. 22:22
"Pastarosiose dvejose lenktynėse italų ekipos pilotams gerai sekėsi. Kanadoje ir Austrijoje ilgą laiką pirmavo Sebastianas Vettelis ir Charlesas Leclercas" Prancūzija buvo tokia nuobodi, kad net moderatoriai apie ją pamiršo
×