M. Brundle'as: D. Ricciardo reikia daugiau kantrybės

M. Brundle'as: D. Ricciardo reikia daugiau kantrybės
logo 2021 Balandžio 14 d. 12:56, McLaren F1

Buvęs „Formulės-1“ lenktynininkas, garsus „Sky Sport“ komentatorius Martinas Brundle'as mano, kad Danielis Ricciardo padarė didelę klaidą, kai 2018 m. sezono pabaigoje išÄ—jo iš „Red Bull“ komandos.

Martinas Brundle'as: „Danieliui reikėjo pasilikti „Red Bull“, bet tuo momentu jis jautė, kad visa komandos meilė atiteko tik Maxui Verstappenui. Aš puikiai jį suprantu. Visi tada mes supratome, kad perėjimas į „Renault“ buvo didelė klaida. Bet jam paprasčiausiai reikėjo išeiti iš komandos.

Gali bÅ«ti, kad „McLaren“ sudėtyje jis turės paskutinį šansą karjeroje pakovoti dėl čempiono titulo. Jie jau turi naują vėjo tunelį, kuris po dviejų-trijų metų leis šiai komandai pasiekti didelės pažangos. Todėl Danieliui ir „McLaren“ reikia apsišarvuoti kantrybe ir kartu judėti į priekį – tik taip jie turės šansų lipti ant podiumo.

Mes kartu grįžome iš Bahreino ir aš daug apie ką pakalbėjau su Ricciardo. Jis yra toks pats, koks buvo praeityje, labai atviras. Esu senas jo sirgalius. Man patinka, kaip jis dirba trasoje ir kaip apskritai tvarkosi su savo darbu“.

McLaren F1 Team
Komanda: McLaren F1 Team 2024 sezono taškai: 389
Variklis: „Mercedes“ Važiuoklė: MCL36
Plačiau
Danielis Ricciardo
Pilotas: Danielis Ricciardo 2024 sezono taškai:
Komanda: McLaren Amžius: 35 m.
Plačiau


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2284
2. Valode 2236
3. Beržas 2222
4. mantioras 2220
5. Tadas Misevičius 2218