M. Brundle'as: „Mercedes“ komandai didelis galvos skausmas (4)

M. Brundle'as: „Mercedes“ komandai didelis galvos skausmas
logo Balandžio 13 d. 14:22, Pirelli nuotr.

Martinas Brundle'as tiesiai šviesiai pakalbėjo apie „Mercedes“ ekipos problemas.

Buvę čempionai šį sezoną kol kas nusileidžia „McLaren“ komandai ir, atrodo, lyg didžiausia jų konkurencija būtų su dar neįsibėgėjusia „Aston Martin“ ekipa. 

Sezono pradžioje iš „Mercedes“ stovyklos buvo ir pozityvių ženklų. Tiesa, jie kažkur su laiku pradingo. Apie tai „Sky Sports F1“ tinklalaidėje kalbėjo M. Brundle'as.

Buvęs lenktynininkas teigė: "Jiems reikia suprasti savo automobilį. Manau, kad visai komandai tai yra labai didelis galvos skausmas. Ten dirba labai daug protingų žmonių. Jie turi daug resursų, įrankių, biudžetą. Nenoriu spėlioti, kas yra negerai ar išvis apie tai kalbėti. Jeigu jie nežino, tuomet aš irgi tikrai nežinau.

Jie neapčiuopia esmės šio naujo reglamento, kuris yra trečius metus paeiliui. Jie pasiruošia sezonui, galvodami, kad viskas yra gerai, ženklai būna pozityvūs, bet tuomet vėl prasideda bėdos.

Jų pagrindinė problema yra tokia: kartas nuo karto jų automobilis pasirodo puikiai, momentais jie atrodo labai greiti. Bet jie nesugeba to pademonstruoti iš sesijos į sesiją, diena iš dienos, jau nekalbant apie lenktynes iš lenktynių. 

Tai yra jų problema: nestabili mašina, kuri vienąsyk atrodo gerai veikianti, o kitąsyk jie jos nesupranta. Kai turi tokią situaciją, kai visi įrankiai ar protingieji žmonės negali suprasti, kodėl laikai yra tokie, kokie yra bei neįmanoma išsiaiškinti tikros priežasties, tai, sakyčiau, labai neramina“, – „Mercedes“ situaciją apžvelgė britas.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
don Pedro
IP: 20d7ccf | 04/14 10:17 Atsakyti
pzdc logika Brundlo

"Nenoriu spėlioti, kas yra negerai ar išvis apie tai kalbėti."

ir poto ilgiausia tirada spėlionių ir kalbų :)
mirkam
IP: cdc89c5 | 04/13 20:51 Atsakyti
Tas nepigus galvos skausmas kitais metais nueis į Ferrari.
rasytojelis
IP: 85f0e13 | 04/13 20:38 Atsakyti
Protų nutekėjimas davė savo.
tukas21
IP: 9368057 | 04/13 17:07 Atsakyti
Dar galėtų ir problemų sprendimus pateikti.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1504
2. mantioras 1504
3. Tadas Misevičius 1499
4. Giriby 1482
5. Tadux15 1472