M. Budkowski: nepasitenkinimas dėl perėjimo į „Renault“ - išpūstas burbulas (1)

M. Budkowski: nepasitenkinimas dėl perėjimo į „Renault“ - išpūstas burbulas
logo 2018 Rugsėjo 22 d. 23:34, LAT Images

Buvęs FIA specialistas Marcinas Budkowski mano, kad pernai kilęs nepasitenkinimas dėl jo perėjimo į „Renault“ komanda buvo tiesiog išpūstas burbulas.

Pernai paaiškėjus, kad specialistas pasitrauks iš federacijos ir pradės dirbti „Renault“ ekipoje sukėlė kai kurių komandų nepasitenkinimą. Varžovai baiminosi, kad su visų ekipų technika gerai susipažinęs M. Budkowski su savimi išsineš ne vieną paslaptį.

„Manau, kad tai buvo tiesiog per daug išpūstas burbulas. Suprantu kodėl komandos ėmė nerimauti. Bet reiktų nepamiršti, kad tuo metu F-1 viskas buvo ramu ir nieko, kas būtų svarbu daugeliui, neįvyko. Tad visa ta situacija buvo per daug sureikšminta“, - sakė „Renault“ technikos skyriaus vadovas M. Budkowski.

Specialisto teigimu, „Formulėje-1“ viskas vyksta itin greitai, tad dalis jo informacijos po kurio laiko tapo tiesiog neaktuali.

„Ar tas laiko tarpas, kurio metu negalėjau dirbti, buvo pakankamas? Nežinau. Ne man spręsti. Man dėl to nekilo jokių problemų.“

„F-1 pasaulyje viskas vyksta taip greitai, jog tam tikra informacija vėliau tampa neaktuali. Daugelis diskusijų sukėlusių dalykų buvo uždrausti. Ta ypatinga pakabos sistema... ji buvo uždrausta. Taigi, visi tie dalykai, apie kuriuos aš turėjau informacijos, šiemet nėra naudojami.“

Komentarai (1)


žiūrovas f-1
| 2018 Rugsėjo 23 d. 20:24
Manau FIA darbuotojas galetu pereiti dirbti i kokia nors F-1 ekipa, tik tuomet kai pasikeicia FIA reglamentas F-1'ui kuriant taisykles. Tuomet manau butu saziningiausia.
×

F-1.lt pulsas