M. Ericssonas grįš prie F-1 bolido vairo (3)

M. Ericssonas grįš prie F-1 bolido vairo
logo Birželio 27 d. 21:57, Alfa Romeo

Marcusas Ericssonas vėl sės už F-1 bolido vairo. Švedas kitą savaitę pilotuos „Alfa Romeo“ F-1 automobilį „Red Bull Ring“ trasoje, kurioje vyks „Pirelli“ padangų bandymai.

Pagal galiojančias taisykles, sezono metu visoms čempionato ekipoms yra suteikiama galimybė išbandyti kitam sezonui ruošiamas padangas ir prisidėti prie jų tobulinimo.

M. Ericssonas „Sauber“ (dabar „Alfa Romeo“) komandai atstovavo 2015-2018 metais. Pernai rudenį paaiškėjus, kad neteks vietos ekipos pagrindinėje sudėtyje, jis buvo paskelbtas „Alfa Romeo“ prekinio ženklo ambasadoriumi ir trečiuoju, atsarginiu, komandos pilotu.

Šiemet M. Ericssonas lenktyniauja „IndyCar“ čempionate, kur kol kas užima penkioliktą vietą.

Praėjusį savaitgalį dalyvavęs „Road America“ trasoje vykusiose lenktynėse, švedas šią savaitę atvyko į Austriją, kur šį savaitgalį vyks F-1 varžybos, o kitą savaitę „Pirelli“ padangų bandymai.

Komentarai (3)


Black_Death
| Birželio 28 d. 17:01
Hm ka pasakys williams kritikai apie pay Kubiko vieta? Alfa dabar daro lygiai taip pat, tai Alfa po sezono taip pat isbraukti is kitu metu dalyviu?
Lexxus
| Birželio 28 d. 07:53
relanium
| Birželio 28 d. 00:06

Tiek pat svarbu, kaip, kad kada yra serbentu svente

O tai kada ta serbentų šventė? Įdomu pasidarė. Nes čia tikrai - F1 nieko negavo jam atėjus, ir nieko neprarado išėjus...
relanium
| Birželio 28 d. 00:06
Tiek pat svarbu, kaip, kad kada yra serbentu svente
×