M.Hakkinen dar gali tapti čempionu (3)

logo 2001 Gegužės 12 d. 11:22
McLaren atstovaujantis Mika Hakkinen dar gali tapti šių metų F-1 čempionu, mano Mercedes Motorsport vadovas Norbert Haug, nepaisant, Keke Rosberg teigimo suomiui, kad jis jau neturi tokios vilties.
Buvęs pasaulio čempionas buvo pareiškęs britų žurnalui, kad Hakkinen jau per daug atsilikęs šių metų čempionate. Suomis turi vos 4 taškus, kai tuo tarpu titulą ginantis Michael Schumacher jau 36.
"Aš žiūriu š daiktus realistiškai ir Mika jau netuėtų jausti jokio spaudimo iš komandos pusės, nes čempiono titulas jam jau nepasiekiamas šiemet. Tikriausiai, nesakyčiau to taip tiesiai Mika, bet manau kad jis ir pats dar nepasiruošęs nuleisti rankas", sakė Keke Rosberg.
Haug sakė, kad jis nesutinka su Rosberg nuomone dėl du kart pasaulio čempiono šansų šiemet. "Tiesą sakant, aš matau tai visiškai kitaip", sakė jis po Penktadienio laisvųjų treniruočių, kuriose Mika buvo antras atsilikęs tik nuo komandos drago škoto David Coulthard. "Žinoma labai sudėtinga kovoti, kai yra 32 taškų skirtumas, tačiau dar liko 12 etapų ir nėra nieko neįmanomo."
Jis priminė, kad Michael Schumacher pernai tris etapus išeilės nepelnė taškų, o Austrijoje nebaigė varžybų. "Teoriškai Mika gali pelnyti dar 120 taškų", sakė jis.

Komentarai (3)
KRITIKUNAS
| 03/20 14:19 Atsakyti
Gal ir galejo...
fanas iki galo
| 09/29 17:53 Atsakyti
Tu man spangalas tai eik tu sau hi
Radames
| 05/14 20:36 Atsakyti
Tai, Mika dar surinx 120 tashku ir visus padarys. Davidas surinx 12*6=72 tashkus, o likusius dalinsis BMW ir Sauber. Ferrari gali eiti i pensija! :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas