M. Hakkinenas: D.Ricciardo atsidūrė sudėtingoje padėtyje

M. Hakkinenas: D.Ricciardo atsidūrė sudėtingoje padėtyje
logo Sausio 13 d. 17:38, McLaren Racing

Po dviejų nesėkmingų sezonų „Formulėje-1“ Danielis Ricciardo liko be kontrakto su „McLaren“ ir tapo „Red Bull“ komandos atsarginiu lenktynininku, tačiau tikisi gauti pagrindinio piloto vietą 2024 metais. Dukart pasaulio čempionas Mika Hakkinenas, kuris savo karjeroje taip pat yra padaręs pertrauką, mano, kad australui bus sudėtinga tapti pagrindiniu kurios nors komandos lenktynininku.

Mika Hakkinenas: „Aš palikau „Formulę-1“ 2001 metais, bet jau tada buvau dukart pasaulio čempionas ir turėjau galimybę „paimti kūrybines atostogas“. Danielis paliko pasaulio čempionatą dėl to, kad jį atleido iš „McLaren“ komandos.

Jei jūs praleidžiate sezoną ir norite sugrįžti, kaip jūs galėsite įrodyti, kad važiuosite greičiau nei anksčiau? Į „Formulę-1“ ateina naujosios kartos sportininkai. Kaip jūs galėsite įrodyti, kad esate greitesnis už jaunimą?

Prašau man atleisti, kad mano prognozė yra negatyvi, bet tai yra realybė. Ricciardo atsidūrė labai sudėtingoje situacijoje. Jis patinka visiems verslo klube, Ricciardo yra pozityvus vaikinas su geru humoro jausmu, jis patinka sirgaliams, bet reikia pripažinti, kad tokioms komandoms kaip „McLaren“ reikalingi tik greiti nugalėtojai“.

McLaren F1 Team
Komanda: McLaren F1 Team 2023 sezono taškai: 87
Variklis: „Mercedes“ Važiuoklė: MCL36
Plačiau
Danielis Ricciardo
Pilotas: Danielis Ricciardo 2023 sezono taškai:
Komanda: McLaren Amžius: 33 m.
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Ayrtons 407
2. tevez 403
3. Tomas Gaida 395
4. pofke261 393
5. kylius1978 392