M. Hakkinenas neabejoja V. Botto galimybėmis (2)

M. Hakkinenas neabejoja V. Botto galimybėmis
logo 2018 Gruodžio 07 d. 18:40, DTM

Mika Hakkinenas užstojo Valtteri Bottą ir tiki, kad šis žengs žingsnį į priekį artėjančiame sezone.

Nors 2018-ųjų sezonas suomiui buvo banguotas ir šis liko be pergalės, dėl šių rezultatų spaudimas pilotui vis didėja, juolab, kad nerimsta gandai apie Estebano Ocono prisijungimą prie „Mercedes“.

Kitas suomis M. Hakkinenas užstojo Bottą: „Jis buvo arti pergalės Azerbaidžane, tačiau jam nepasisekė, o po to jis turėjo padėti Lewisui Hamiltonui, kadangi britas įtemptai kovojo su „Ferrari“.  Žinoma, kad Valtteri norėjo laimėti, tačiau „Formulėje-1“ tu išmoksti, kad kelias į šlovę dažnai nebūna tiesiausias. Pamenu kai lenktyniavau su Ayrtonu Senna, Alainu Prostu ar Nigeliu Mansellu. Aš tuomet nelaimėdavau, tačiau be galo daug iš jų išmokau.

Viskas sukasi apie tobulėjimą, o tuomet turi šansą aplenkti savo komandos draugą. Tikiu, kad Valtteri gali parodyti šaunius rezultatus artėjančiame sezone.“

Komentarai (2)


fanatai
| 2018 Gruodžio 08 d. 12:57
Aš manau, kad šiųmetis bolidas Botui tikriausiai mažiau tiko nei Hamiltonui. Na Hamiltonas neeilinis talentas ir tikriausiai jis sugeba prisitaikyti prie įvairių bolido iššūkių, tačiau net jis yra pasakojęs, kad konkrečiai Sočio trasoje nesijaučia patogiai ir jau kelis metus nesugeba rasti optimalių bolido nustatymų. O Botui panašu Sočio trasa viena palankesnių.
Rimvydas Rozenas_2
| 2018 Gruodžio 07 d. 18:50
Sumis suomiui-suomis.na juk nesakys kad geriausia jaupo
×

F-1.lt pulsas