M. Hakkinenas netiki greita „Alpine“ sėkme

M. Hakkinenas netiki greita „Alpine“ sėkme
logo 2021 Kovo 25 d. 11:51, Alpine F1

Dukart pasaulio čempionas Mika Hakkinenas nėra įsitikinęs tuo, kad „Renault“ ekipos sekėja – „Alpine“ komanda pasieks didelės sėkmės šiame sezone.

Mika Hakkinenas: „Alpine“ gana įdomi pilotų pora. Fernando sugrįžo į „Formulę-1“ ir padarys viską, kas nuo jo priklauso, bet yra viena paprasta sąlyga. Norint nugalėti, reikia turėti galingą variklį. Ar pakaks „Renault“ jėgainei galios norint aplenkti varžovą tiesiojoje, gerai „pataikyti“ su stabdymo tašku ir išlikti bolidui priekyje? Aš tuo abejoju.

Jei jėgos agregatui trūksta galios, visiškai nesvarbu, kiek gera yra aerodinamika ir kiek greiti yra pilotai. Čia svarbus kiekvienas aspektas. Žinau, kad jie pakeitė keletą pagrindinių vadovų, bet vargu ar tai atsilieps jų greičiui trasoje.

Norint pasiekti sėkmės „Formulėje-1“, reikia viską padaryti idealiai. Sustojimai boksuose, optimali strategija – jei kurioje nors srityje jūs atsiliekate, gero rezultato nebus. Bet džiaugiuosi, kad „Formulėje-1“ atsirado dar vienas istorinis prekinis ženklas, kuris, manau, ateityje pasieks sėkmės“.

 Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2284
2. Valode 2236
3. Beržas 2222
4. mantioras 2220
5. Tadas Misevičius 2218