M.Hakkineno sugrįžimą sustabdė J.Buttonas (69)

M.Hakkineno sugrįžimą sustabdė J.Buttonas
logo 2005 Kovo 17 d. 19:10, www.motorsportpressebild.com
Naujai išleistoje knygoje „Mika Hakkinenas: čempiono sugįžimas“ 1998 ir 1999 metų „Formulės-1“ čempionas Mika Hakkinenas prisipažino, kad jo sugrįžimą į didįjį sportą sustabdė Jensonas Buttonas.
Suomis knygos autoriui atskleidė, kad 2004 metų Didįjį Penktadienį jam paskambino Frankas Williamsas ir pakvietė į savo komandą. Rašoma, kad Mika, baigęs pokalbį telefonų, pasakė savo žmonai: „Nepatikėsi, kas skambino. Tai Frankas Williamsas. Jis man pasiūlė darbą, nes jam reikia ko nors, kas pakeistų Juaną Pablo Montoyą“.
M.Hakkinenas po šio skambučio nedelsdamas kreipėsi į gydytojus patarimo, ar spėtų pasiruošti sugrįžimui fiziškai. Po poros dienų vėl paskambinus „Williams“ komandos vadovui jis atsakė: „Visada norėjau ir vis dar noriu lenktyniauti. Manau, ilsėtis man jau užteks“.
Vis dėlto, įvykiai pasisuko kita linkme. Suomis ir jo vadybininkas Didier Cotonas buvo keletą kartų susitikę su F.Williamsu ir pasijuto neitin norimi. Jie įtarė, kad „Williams“ komanda turi kitą kandidatą, kas ir buvo patvirtinta rugpjūčio mėnesį, kai ši ekipa paskelbė, kad 2005 metais joje lenktyniaus Jensonas Buttonas.
Lenktynininkas ėmėsi atsarginio plano – jo vadybininkas susisiekė su BAR komandos vadovu Davidu Richardsu ir iškart aptarė galimybes užimti J.Buttono vietą šioje ekipoje. Šis į pasiūlymą reagavo entuziastingai, tačiau nenorėjo priimti sprendimo nepakovojęs iki galo dėl savo piloto.
Galų gale M.Hakkinenui nusibodo laukimas ir nežinomybė. „Tai tampa pernelyg komplikuota ir man jau pradeda nebepatikti. Greičiausiai nelenktyniausiu nei BAR, nei „Williams“, nei dar kokioje kitoje komandoje. Jei įvykiai klostysis taip ir toliau, bolidą išbandysiu tik spalį arba lapkritį, kas jau bus per vėlu deramai pasiruošti“, – neiškentęs pareiškė lenktynininkas.
Praradęs viltis sugrįžti į „Formulę-1“ M.Hakkinenas nusprendė lenktyniauti Vokietijos lenktynėse DTM ir vairuoti „Mercedes“ automobilį.

Komentarai (69)
kotryna24
| 03/19 22:56 Atsakyti
ir gerai, kad nesugrizo - lai saugo savo gera varda.
.:M.S:.
| 03/19 15:42 Atsakyti
heh :) nu nzn kazin ar dar butu ten buve i ka ziuret vien prisiminus paskutini hakineno sezona... ech :)))
rugiagelee
| 03/19 00:48 Atsakyti
oij butu smagu jei mika butu grizes :) butu galima paziuret ka seni talentai dar sugeba ;)
oli223
| 03/18 18:38 Atsakyti
Noretusi MH sugrizimo, bet neaisku kaip jam sektusi po tokios pertraukos, jei kaip JV tai geriau nereikia.
Dyba
| 03/18 18:19 Atsakyti
Pats Wiliamsas kaltas,kad Mikos nepaeme! Garantuoju,kad tuos du dabartinius Williamso besmegenius tai tikrai ziovaudamas apdetu :)
manpe
| 03/18 16:53 Atsakyti
Matesi, kad kazkas panasaus ir vyksta, bet gaila..:(
f-vaidas
| 03/18 16:11 Atsakyti
Linksma istorija :) bet gaila kad negrizo mika :(
SCHUMIS F-1
| 03/18 13:35 Atsakyti
Butu su JV du Vadai! :)
waiduxbudriux
| 03/18 13:04 Atsakyti
ewryone>>>>> Jei jis toks jau geras tai kodel jo nepriima nei viena komanda ,a ???????????????
Kimm.
| 03/18 12:51 Atsakyti
ir gerai kad negryzo but tik kariera susigadines del to tik gerbt reikia DTM irgi galima puikiai palenktyniaut!
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas