M. Isola: grąžinus 2018 m. padangas niekas nepasikeistų (1)

M. Isola: grąžinus 2018 m. padangas niekas nepasikeistų
logo 2019 Birželio 17 d. 22:16, Red Bull Content Pool / Getty Images

„Pirelli“ vadovas Mario Isola abejoja, kad ėmus naudoti praėjusių metų padangas kas nors pasikeistų.

Šiemet italų kompanija ne kartą buvo kritikuota kai kurių ekipų vadovų dėl naudojamų naujų padangų. Užsienio žiniasklaidoje net buvo pasklidusi informacija, kad kelių komandų vadovai ragina grąžinti į čempionatą 2018 m. konstrukcijos padangas. Tiesa, oficialiai su tokiu prašymu į „Pirelli“ niekas nesikreipė.

„Padangos yra naujos. Bet bolidai taip pat yra nauji. Naudojami nauji aerodinaminiai paketai, sukuriantys kitokią prispaudžiamąją jėgą nei praėjusiais metais. Nesu tikras, bet abejoju ar kas nors pasikeistų, jei ant 2019 m. bolidų būtų sumontuotos praėjusių metų konstrukcijos padangos“, - sakė M. Isola.

„Niekas negali patvirtinti, jog dabar nekiltų jokių problemų su 2018 m. padangomis.“

„Kiekviena komanda siekia kuo greičiau perprasti šių metų padangų darbą. Kai kuriems tai pavyksta greičiau, o kitiems reikia daugiau laiko. Kol turime saugų, patikimą, ne taip greitai perkaistantį produktą, „Pirelli“ yra patenkinta. Esminis skirtumas - sezono metu mes negalime modifikuoti padangų, tuo tarpu komandos gali tobulinti savo bolidus. Tad mes nekontroliuojame jų tobulinimo proceso. Jie gali daryti ką nori.“


Komentarai (1)
maxpower
| 06/18 07:34 Atsakyti
Straipsnio pavadinimas: grąžinus 2018 m. padangas niekas nepasikeistų
Straipsnis: Nesu tikras, bet abejoju ar kas nors pasikeistų, jei ant 2019 m. bolidų būtų sumontuotos praėjusių metų konstrukcijos padangos.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas