M. Isola: į Monaką mes atvešime pačią minkščiausią padangų mišinį (4)

M. Isola: į Monaką mes atvešime pačią minkščiausią padangų mišinį
logo 2019 Gegužės 22 d. 10:20, Pirelli

Į Monako GP etapą „Pirelli“ padangų gamintojai atveš pačius minkščiausius padangų mišinius – C3, C4 ir C5. C5 sudėtis debiutuos šių metų GP etapus ir „Pirelli“ automobilių sporto padalinio vadovas Mario Isola tikisi, kad dėl tokio mišinių pasirinkimo pilotai galės atakuoti per visą distanciją.

Mario Isolas: „Nebuvo siurprizu, kad į Monaką mes atvešime pačias minkščiausias padangas. C5 sudėtis, apskritai, yra pernykščių hiperminkštųjų padangų ekvivalentas, bet mažiau granuliuojasi prie žemų temperatūrų ir suteikia lenktynininkams puikią galimybę atakuoti kiekvienoje jų naudojimo atkarpoje. Tai reiškia, jog šios sudėties nereikia taip įdėmiai stebėti, kaip pernykščių hiperminkštųjų, kadangi šios padangos ilgiau išsaugo savo gerąsias charakteristikas. Mes tikimės išvysti kur kas greitesnes lenktynes lyginant su pernai metais.

Tik Monake svarbu maksimaliai išnaudoti bet kokias strategines galimybes, ypač jei trasoje pasirodo saugos automobilis. Lenkimai šioje trasoje praktiškai neįmanomi – tai įrodo pernykštis Danielio Ricciardo pavyzdys, kuris startavo iš „pole“ pozicijos ir nugalėjo, nežiūrint į rimtas technines problemas. Laikas, laimėtas ir prarastas sustojimo serviso zonoje metu, čia gali turėti kritinę reikšmę“.

Komentarai (4)


ddt
| 2019 Gegužės 23 d. 17:13
Na negi ta klaida pavadinime taip ir liks kabėt? :)
mantazzo
| 2019 Gegužės 23 d. 03:48
Tai kad net ir su minkščiausiu mišiniu vėl bus 1 sustojimas čia. Kad padaryti jiems kad čia būtų bent 2 sustojimai tai kažkaip sunku...
ksdkdk
| 2019 Gegužės 22 d. 17:25
Misinys nera mot. g. Aciu
ddt
| 2019 Gegužės 22 d. 16:54
Lietuviškai teisingiau būtų "patį minkščiausią".
×