M. Isola: intrigai padėjo sausas ir šiltas oras (2)

M. Isola: intrigai padėjo sausas ir šiltas oras
logo 2019 Rugpjūčio 04 d. 20:08, Pirelli

Po lenktynių finišo Vengrijoje „Pirelli“ priėjo gana paradoksalios išvados, neva tokių įdomių lenktynių priežastimi tapo sausas ir šiltas oras Hungaroringe. Kadangi penktadienį lijo, o šeštadienį buvo pakankamai vėsu, komandos nežinojo, kaip atrodys padangos per lenktynes pasikeitus oro sąlygoms, o tai mums leido pamatyti daugybę įvairiausių taktinių sprendimų.

„Pirelli“ automobilių sporto padalinio vadovas Mario Isola: „Išties turiningas GP etapas, su daugybe įvairiausių strategijų, kurios įtampą palaikė iki pat paskutinių varžybų ratų. „Mercedes“ pasielgė labai drąsiai, pakvietusi L. Hamiltoną į boksus, bet tai pasirodė esant teisinga nežiūrint net į tai, kad vieno sustojimo strategija buvo palankesnė tiek Hamiltonui, tiek ir Maxui Verstappenui.

Po besikeitusių oro sąlygų per treniruotes ir kvalifikaciją, šiandien buvo sausa ir šilta, o tai padarė lenktynių rezultatą nenuspėjamu, kadangi niekas neturėjo tikslių duomenų apie padangų veiklą ilgose ratų serijose tokiomis sąlygomis. Nežiūrint į neįprastas sąlygas, visi trys padangų mišiniai gerai susitvarkė su užduotimis ir pasitarnavo įdomiems įvykių scenarijams trasoje“.


Komentarai (2)
google
| 08/04 22:21 Atsakyti
kokia intriga ka cia svaigsti, nuobodzio lenktynes buvo, verksnys Hamiltonaas visada verkia kai nepirms ir kai pirmas kokios jo sudevetos padangos, laimi tada tipo legenda
YZF
| 08/05 11:00 Atsakyti
Intriga sukure MB su savo strategija o ne pirelli padangos ar Braunas.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas