M. Isola: strategija – vienas iš esminių faktorių Vengrijoje (1)

M. Isola: strategija – vienas iš esminių faktorių Vengrijoje
logo 2017 Liepos 25 d. 15:49, Pirelli

„Pirelli“ Vengrijos GP etapui parinko vidutines, minkštąsias ir superminkštąsias padangas – tokios sudėtys bus naudojamos jau šeštą kartą šiame sezone. Toks pats padangų pasirinkimas buvo ir prieš dvi savaites Silverstoune, bet dabar vidutinių pasirinkimas yra aiškinamas ne perkrovomis greituose posūkiuose, o galima šilumine degradacija dėl galimai karšto oro.

„Pirelli“ sporto padalinio vadovas Mario Isola: „2016 metais Hungaroringe paklojo naują asfaltą – įdomu bus suprasti, kaip per metus pasikeitė jo charakteristikos Pernai jis buvo kur kas lygesnis ir kur kas greitesnis nei ankstesniais metais sena danga.

Besirinkdamos galimų padangų komplektų skaičių komandos „pastatė“ už minkštąsias bei superminkštąsias, priklausomai nuo galimų strategijų variantų. Vengrijoje strategija yra vienas iš esminių faktorių, turint galvoje tai, kad čia labai sudėtinga lenkti, todėl per penktadienį ir šeštadienį treniruotėse surinkti duomenys su naujos kartos mašinomis bus labai svarbūs.

Bandymuose, kurie įvyks po Vengrijos GP savaitgalio, vieną dieną „Mercedes“ skirs vieną bolidą „Pirelli“ bandymams, kurių metu bus bandomos 2018 metų padangos.


Komentarai (1)
deivec
| 07/25 17:37 Atsakyti
galetu jis nekalbeti visai...dar vienas shulija
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas