M. Krackas: S. Vettelio pagalba komandos lygis išaugo

M. Krackas: S. Vettelio pagalba komandos lygis išaugo
logo Rugpjūčio 26 d. 12:37, Aston Martin F1

Sebastianas Vettelis šių metų pilotų rinkoje atliko tam tikrą vaidmenį, kai viskas pasibaigė tuo, kad Fernando Alonso pereina į „Aston Martin“ 2023 metais, o pats keturiskart pasaulio čempionas baigia karjerą „Formulėje-1“. Komandos vadovas Mike'as Krackas Belgijoje pažymėjo, kad S. Vettelis suvaidino laibai svarbų vaidmenį vystant „Aston Martin“ komandą.

Apie sprendimą pasitraukti iš „Formulės-1“ pasibaigus šiam sezonui Sebastianas informavo komandą trečiadienį prieš Vengrijos GP etapą, o jau kitą pirmadienį „Aston Martin“ pranešÄ— apie pasirašytą kontraktą su Fernando Alonso, o tuo labai nustebo dabartinė Alonso komanda - „Alpine“.

„Reikia atiduoti pagarbą Sebastianui, jis nusipelnė pagyrų dėl to, nes suprasdamas, kaip klostosi situacija, mus iš anksto apie tai informavo, - pasakojo ekipos vadovas M. Krackas. - Tai sako apie tai, kokie atviri ir nuoširdÅ«s santykiai tarp mÅ«sų buvo ir yra. Jis suprato, kad komandą gali pastatyti į nepatogią padėtį, todėl gana anksti priėmė sprendimą. Šia prasme jis mums daug padėjo“.

Mike'o Kracko žodžiais tariant, dar iki to, kai Vettelis pranešÄ— apie savo išÄ—jimą iš sporto, komanda Fernando Alonso laikė potencialiu kandidatu užimti vokiečio vietą: „Mes nuolat stebėjome tai, kas vyksta pilotų rinkoje, kontaktavome su įvairiais žmonėmis, kurie gali turėti įtakos įvykių vystymuisi ir nuolat stebėjome ne vieną sportininką.

MÅ«sų dėmesio centre buvo Sebastianas, ir tik po to, kaip jis pasakė, kad išeina, mes pradėjome labai greitai veikti. Jo indėlis svarbus dar ir dėl to, kad mÅ«sų komanda dabar yra gerokai geriau pasirengusi bendradarbiauti su tokio lygio lenktynininku kaip F. Alonso. Vettelio dėka mÅ«sų lygis pastaraisiais metais smarkiai išaugo.

Gal bÅ«t pats Sebastianas mažai apie tai kalba, bet per pasitarimus su inžinieriais Sebastianas visada išsako daug pageidavimų, jo reikalavimai bolidui yra gana aukšti. Todėl mes jau esame pasirengę darbui su Alonso, kuris kartelę irgi kels labai aukštai.

Derybose su Fernando mes atvirai dalinomės informacija apie komandos struktūrą ir infrastruktūrą, kalbėjomės apie ateities planus ir, man regis, visa tai buvo tvirtais mūsų argumentais. Fernando yra labai protingas sportininkas, jis tiksliai žino, kas vyksta kitose čempionato komandose, nes per ilgus lenktyniavimo metus jis įgijo didelį informatorių tinklą.

Jis gauna daug informacijos iš įvairiausių šaltinių ir supranta, kad gali smarkiai padėti mÅ«sų projektui, o tai teikia vilčių. Jei kalbėsime apie Alonso amžių, tai mes neturime dėl to jokių priekaištų. Jis iki šiol demonstruoja, kad sugeba važiuoti labai greitai ir mes netikime, kad jo greitis gali sumažėti“.

Aston Martin Aramco Cognizant Formula One Team
Komanda: Aston Martin Aramco Cognizant Formula One Team 2022 sezono taškai: 55
Variklis: „Mercedes“ Važiuoklė: AMR22
Plačiau
Fernando Alonso
Pilotas: Fernando Alonso 2022 sezono taškai: 81
Komanda: Renault Amžius: 41 m.
Plačiau
Sebastianas Vettelis
Pilotas: Sebastianas Vettelis 2022 sezono taškai: 37
Komanda: Aston Martin Amžius: 35 m.
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas