M. Schumacheris: „Haas“ tinkamu metu priėmė teisingus sprendimus

M. Schumacheris: „Haas“ tinkamu metu priėmė teisingus sprendimus
logo Liepos 04 d. 19:20, Haas / LAT Photo

Pirmuosius taškus F-1 iškovojęs Mickas Schumacheris teigia, kad jo atstovaujama „Haas“ komanda tinkamu metu priėmė tinkamus sprendimus.

Vokietis šiemet ne kartą nusileido labiau patyrusiam ekipos draugui Kevinui Magnussenui. Bet praėjusį sekmadienį Silverstoune trasoje vykusiose lenktynėse, po to, kai iš varžybų pasitraukė nemažai sportininkų, M. Schumacheriui atsirado puiki proga iškovoti ne vieną tašką.

Po to kai antroje varžybų pusėje iš trasos pasitraukė saugos automobilis, dešimtoje vietoje važiavęs vokietis pakilo į aštuntą vietą, o paskutiniuose ratuose vos neaplenkė septintoje vietoje važiavusio Maxo Verstappeno.

„Mes naudojome du skirtingo mišinio padangų komplektus. Nebuvome tikri, jog C1 padangos dirbs tinkamai, tad surizikavome“, - pasakojo M. Schumacheris.

„Pradžioje mūsų tempas krito, bet po to vėl buvo geras. Tad jei pabaigoje nebūtų pasirodęs saugos automobilis, tikrai nebūtume turėję problemų. Manau, kad net būtume aplenkę Maxą. Bet viską vertinant bendrai, tinkamu metu priėmėme teisingus sprendimus. O trasoje pasirodęs saugos automobilis, manau, kad buvo dar viena galimybė.“

M. Schumacheris neslėpė džiaugsmo pagaliau iškovojęs pirmuosius taškus F-1.

„Taip, jausmas tikrai puikus. Tad ketinu dabar gerai praleisti laiką. Puiku, jog pirmame dešimtuke finišavo abu komandos automobiliai. To seniai siekėme. Dabar tiesiog stengiamės po truputi iškovoti daugiau taškų ir aplenkti varžovus.“

Mickas Schumacheris
Pilotas: Mickas Schumacheris 2022 sezono taškai: 12
Komanda: Haas Amžius: 23 m.
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas