M.Schumacheris kentėjo nuo vibracijos

M.Schumacheris kentėjo nuo vibracijos
logo 2005 Gegužės 19 d. 19:46, Ferrari
„Ferrari“ pilotas Michaelis Schumacheris šiandien Monake vykusiose treniruotėse įveikė mažiau nei planuota ratų dėl bolido vibracijos.
Vokietis antrosiose ketvirtadienio treniruotėse įveikė tik 11 ratų, tuo tarpu dauguma kitų lenktynininkų jų apsuko 20–30.
„Ryte mes buvome labai pajėgūs ir atrodėme geros formos, o aš buvau patenkintas bolidu. Deja, po pietų automobilis jau taip gerai nevažiavo, atsirado vibracija, kuri palaipsniui tik didėjo. Nusprendėme, kad geriausia sustoti ir išsiaiškinti, kas vyksta“, – pasakojo savo dienos įspūdžius M.Schumacheris.
„Tokia jau ši trasa – ir dėl mažos problemos prarandi daug laiko trasoje. Todėl nenorėčiau imtis prognozių, kaip mums seksis šeštadienio kvalifikacijoje“, – be optimizmo pridūrė jis.
„Ferrari“ bolidu liko nepatenkintas ir kitas komandos pilotas Rubensas Barrichello.
„Šiandien bolidu nebuvau visiškai patenkintas. Ryte nepavyko suderinti stabdžių, o po pietų buvo bendrųjų derinimo ir kitų problemų. Automobilis kai kuriais aspektais popietę buvo geresnis, tačiau valdyti jį buvo sunku. <...> Kvalifikacijoje, be abejonių, bus sunku“, – teigė jis.
M.Schumacheris ketvirtadienio treniruotėse pasiekė tik 11-ąjį rezultatą, o jo kolega R.Barrichello – vos 15-ąjį.


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas