M. Schumacheris laukia sezono pradžios (47)

M. Schumacheris laukia sezono pradžios
logo 2010 Kovo 06 d. 18:45, Mercedes
Septynis kartus pasaulio čempionas Michaelis Schumacheris, šiemet grįžęs į sportą su „Mercedes“ komanda, teigia, kad naujo sezono pradžios ir lenktynių Bahreine jis laukia kaip mažas vaikas laukia Šv. Kalėdų.
Vokietis paskutinį kartą „F-1“ lenktynėse dalyvavo beveik prieš tris metus.
„Pagaliau prasidės sezonas. Jaučiuosi kaip vaikas, laukiantis Šventų Kalėdų. Atrodo, kad sprendimą sugrįžti priėmiau labai seniai ir su nekantrumu laukiu savaitgalio Bahreine. Linksma pagalvojus, kad dabar vėl varžysiuosi „F-1“, nors vos prieš kelis mėnesius tokią galimybę bučiau kategoriškai atmetęs“, - komandos pranešime sakė M. Schumacheris.
“Kartais viskas pasikeičia ir aplinkybės susiklosto kitaip nei planuota. Jaučiuosi geriau nei prieš daugelį metų. Esu puikiai pasiruošęs fiziškai ir jaučiuosi pilnas energijos. Kai nusprendžiau pasitraukti 2006 metais, mano akumuliatorius buvo visai išsekęs. Dabar jis pilnai pakrautas ir esu pasirengęs iššūkiui. Tik „F-1“ gali pasiūlyti aukščiausio lygio konkurenciją, kas mane ir sugundė”, - teigė vokietis.
Jo nuomone, komanda Bahreine bus greita, bet jis neskuba nieko prognozuoti.
“Visada sunku pasakyti kokią formą būsime įgavę sezono pradžioje, ypač šiemet. Bet paskutiniai bandymai Barselonoje mums įrodė, kad galime konkuruoti su greičiausiais varžovais. Žinau, kad Bahreine turėsime dar keletą naujų detalių ir tai leis pagerinti ratų įveikimo laikus. Svarbu, kad būtumėme lyderių grupėje nuo pat starto ir esu tikras, kad mes ten ir būsime”, - užtikrintai jautėsi septynis kartus pasaulio čempionas.
Panašiai nusiteikęs buvo ir jo komandos draugas Nico Rosbergas, nors jam priešsezoniniuose bandymuose nevisada gerai sekėsi.
„Naujo sezono laukimas visada labai jaudina, ypač kai dirbame naujoje komandoje ir bolidas yra visai kitas nei pernai. Tačiau integruotis į „Mercedes“ komandą buvo labai lengva. Visi buvo labai malonūs ir jaučiuosi kaip namie. Vasario bandymų programa buvo visai nebloga“, - džiaugėsi jaunasis vokietis.
„Pradžioje turėjome šiokių tokių problemų ir negalėjome rasti tinkamos krypties, kurią reikėjo pasirinkti, kad iš bolido išgautume visą jo potencialą, bet dirbome labai sunkiai, radome teisingą kelią ir bandymus baigėme labai gerai“, - sakė jis.
„Bolido patobulinimai, skirti Bahreinui, leido patobulinti techniką dar labiau ir esu optimistiškai nusiteikęs, kad mums seksis gerai. Ši trasa man labai patinka, todėl sezoną turėtumėme pradėti gerai“, - baigė N. Rosbergas.
Komandos vadovo Ross Brawno teigimu, naujasis W01 bolidas dar nėra visiškai paruoštas.
„Dar nesame pasiekę to lygio, kur norėtumėme būti Bahreine, bet bolidas daug žada ir esame suplanavę stiprią jo tobulinimo programą sezono metu. Laukia daug darbo, jeigu norime kovoti dėl titulų. Mūsų pilotai gerai pritapo komandoje ir kartu puikiai sutaria“, - apibendrino „Mercedes“ vadovas.

Komentarai (47)
T-Ervis
| 03/08 15:37 Atsakyti
Gerai pasakė Batonas...tipo gerai buvo Šumiui važiuot,kada bolidas vieną sek. į ratą buvo greitesnis.Šiemet Šumiui nė vienas net colio neužleis.
McLarenNr1
| 03/07 21:01 Atsakyti
daktarui> laikas issimiegoti. ir prie ko cia dr.? neabejok ir ne mokyk tevo vaiku daryti. Verciau legendiniam padek, bo gaus i liuli nuo NR siemet, bus uz ka verkti
dr._Lauda
| 03/07 17:29 Atsakyti
McLarenNr1> gal tu cia apie juodaji senna sneki? :) nes is kalbos tai kazin ar buvai teveliu planuose kai tas senna uz maklarenus vaziavo... wikipedios aukele zodziu :)
McNerka
| 03/07 16:36 Atsakyti
Gal ne kalėdų senelio o Velykų bobutės laukia, šitas zuikis..:D
rasita
| 03/07 15:28 Atsakyti
McLarenNr1>>:D:D:D.. tam paciam suole nuo Senos laiku ir tebesedi...
svayux
| 03/07 14:51 Atsakyti
Faktas> faktas.. :)
Faktas
| 03/07 14:19 Atsakyti
Ogix, zonker, RTV, naergargaer>>> Žinau tokį posakį: "Asilui nepaaiškinsi, kad jis yra asilas, nes jis yra asilas" arba "duok ...... kelią, tegul galvoja, kad jis teisus ir džiaugiasi" ;)) čia ne įžeidimas - tik posakis, o jau patys žmonės žino kada ir kur jį pavartoti. Todėl nevarkite rašydami komentarus, vis tiek jie nepasieks sąmonės tų, kuriems jie yra adresuoti ;)
Ogix
| 03/07 13:32 Atsakyti
McLarenNr1> pameni paskutines Sumio lenktynes? Parodyk nors vienas lenktynes kur Kubica butu tiek lenkimu padares ir is paskutines vietos pakiltu iki 5? Ar manai cia vel FIA nagus prikiso isleistuviu proga?
Mone55
| 03/07 13:01 Atsakyti
Mes visi laukiam sezono kaip didziauios sventes, gerbiu si Zmogu!
Randy
| 03/07 12:32 Atsakyti
mldc naergargaer, pritariu visu 100%
×

TOP naujienos