M.Schumacheris nepatenkintas taisyklėmis (198)

M.Schumacheris nepatenkintas taisyklėmis
logo 2003 Birželio 17 d. 12:51, .
„Ferrari“ pilotas Michaelis Schumacheris išreiškė savo nepasitenkinimą nauja, tik šio sezono pradžioje įsigaliojusia taškų sistema, kuri sumažino persvarą tarp jo ir artimiausių persekiotojų.
„Jei vienas laimi keturis kartus, o kitas tai padaro tik kartą, o skirtumas čempionate tarp jų yra tik trys taškai, mąstai, gerai tai ar blogai. Aš greičiau nesu tuo patenkintas“, – kalbėjo „Schumis“, šiemet iškovojęs keturias pergales ir tik trim taškais lenkiantis „McLaren“ pilotą Kimi Raikkoneną, nugalėjusį lenktynėse tik kartą.
Taškų sistema stebėjosi ir „Ferrari“ komandos vadovas Jeanas Todtas: „Tai tikrai kiek keista, nes Michaelis yra vienintelis, nugalėjęs daugiau nei kartą. Visi kiti lenktynininkai, pasiekę pergales šiemet, tai padarė tik kartą, o jis laimėjo keturis „Grand Prix“. Tačiau dėl naujosios taškų skaičiavimo sistemos jo pranašumas prieš Raikkoneną siekia tik tris taškus. Su tokia sistema tu tiesiog turi laimėti, laimėti ir dar kartą laimėti“.
Dabar M.Schumacheris turi surinkęs 54 taškus, o jo artimiausias varžovas K.Raikkonenas – 51. Jei taškai būtų skaičiuojami taip, kaip anksčiau, vokietis jų turėtų 48, o suomis – 39.

Komentarai (198)
Brooklyn
| 12/15 15:43 Atsakyti
Teisingai!
Jacques
| 06/26 22:21 Atsakyti
Bara> tai vat ji uztai ir buvo sugalvota.
Bara
| 06/26 16:34 Atsakyti
Man asmeniškai tokia taškų skaičiavimo sistema patinka labiau nei senoji. Šiais metais verda daug įdomesnė kova pilotų įskaitoje nei tai buvo tarkim pernai metais.
Jacques
| 06/21 16:44 Atsakyti
Na MS visada toks buvo,kad jam reikia iskovoti viska bet kokiais budais ir jeigu tik kas ne taip tuoj jis pradeda daryti savo pareiskimus arba imtis veiksmu trasoje.
Aiwito
| 06/20 23:51 Atsakyti
nu net nezinau ka pasakyt,viskas man tai cia ore,MS gi pirmosie trijose lenktynese ant podiumo nelipo net.tegu dziaugias kad isvis pirmauja....na as uz MS ir ferrari sergu
Henyte9
| 06/20 19:33 Atsakyti
Nesititikejau,kad Shumis pajutes gresme del cempiono titulo taps verksniu.Nes Raikonenas gan stabilius rezultatus rodo.Manau kad Shumiui nereikejo sia situacija taip komentuot.
xerx
| 06/19 17:16 Atsakyti
Jo, pritariu! Ms nepatenkintas kad netriushkina kitu 50 tasku persvara vidury sezono. Ir beje Raikonenas stabiliai uzima antras vietas zodziu jis finisuoja tose vietose uz kurias dalinami taskai. O anksciau buvusi tasku sistema kai uz antra vieta duodami 6 taskai o uz pirma 10 nelabai tikslinga buvo. Kad ir per fuksa laimejes lenktyninkas(pvz panis monake neatsimenu kada) aplenkia savo varzovus vidutiniokus. Dabar daugiau pilotu gauna daugiau tasku ir tai yra gerai iskart cempionatas idomesnis.
xerx
| 06/19 17:11 Atsakyti
BMW 328 kam ji pasalinot? Matyt cia negalima nieko prikisti didziui shumiui:(
Antilagas
| 06/19 17:04 Atsakyti
Suprantama Michaleio Schumacherio pagiezha del naujosios tashku skaichiavimo sistemos, bet ner ko nervintis. Geriausias visada bus geriausiu! O toks mazhas skirtumas tarp pilotu lyderiu tik paashtrina kova ir sukelia extra itampa. Tai yra gerai F-1 grozhiui!
Niex
| 06/19 16:48 Atsakyti
jei neklystu FIA pasaulio ralio cempionate panasi situacija, pirmauja (velgi jei neklystu) R.Burns'as, kuris dar ne karto si sezona neuzkopes ant podiumo.... Tai kad stabilumas sekmes garantas
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas